Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόσβαση στο «ασφαλιστικό βιογραφικό» με ένα κλικ


georgegaleos

Recommended Posts

ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΗΔΗ ....

ΓΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ .....

 

''Εκτελούνται Εργασίες Βελιστοποίησης. Παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα.''
Link to comment
Share on other sites

Εμ, αφού μπαίνει όλη η Ελλάδα για να το πιστέψει...

 

Εσωτερικό πρόβλημα στην δημιουργία εκτύπωσης

Link to comment
Share on other sites

αναμφίβολα χρήσιμη εφαρμογή, αλλά μην ξεχνάμε με ποιανού τα χρήματα φτιάχτηκε...

 

Το ΕΤΑΑ χαρτζηλικώνει την ΗΔΙΚΑ για να στέλνει τις "οφειλές" μας στη εφορία
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τίποτα.... Σε μένα ξεκινάει κανονικά με ΙΚΑ που ήμουν τα περισσότερα χρόνια....Μικτές αποδοχές, εισφορές εργοδότη ωραία, (αν και δεν μου θυμίζουν κάτι τέσπα)  και όταν ξεκινάει ΕΤΑΑ αλα ντάλων.. Κάτι εισφορές 50ρια, 80ρια, που δεν ξέρω τι είναι. Και στην τελική ποιο το νόημα? Δεν μπορώ να υπολογίσω τίποτε με αυτά... Χρόνια κενά, κάτι μήνες 10 έχει κολλήσει...ημέρες 25 στο ΙΚΑ πριν...

Link to comment
Share on other sites

να περιαυτολογήσω κι εγώ...

..

"εμένα πάλι" δεν μου δείχνει τα 10 πρώτα χρόνια..

 

αλλά το λέει σε υποσημείωση

 

Επισήμανση:Ο Λογαριασμός απεικονίζει ενιαία τα στοιχεία ασφάλισης στα πληροφοριακά συστήματα των ΦΚΑ που ταυτοποιήθηκαν κατά την
τελευταία ενημέρωση και δεν αποτελεί βεβαίωση χρόνου ασφάλισης.
 
εντάξει στην αρχή είναι ακόμα με στόχο φυσικά την ευκολότερη παρακολούθηση της ασφαλιστικής συμπεριφοράς και σύνδεση με την ΓΓΠΣ (βλ. ΚΕΑΟ, ένα ταμείο κλπ.)
την χρησιμότητα σε εμάς δεν την έχω καταλάβει ακόμα -χωρίς καμιά διάθεση γκρίνιας ή κακόπιστης κριτικής- αφού δεν αποτελεί βεβαίωση ασφαλιστικής κάλυψης ή ενημερότητας
 
υ.γ. ΙΚΑΡΕ τα φύρδην ποσά πρέπει να έχουν να κάνουν με την ανάλυση που είχε το ειδοποιητήριο
Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.