Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέο Υπουργείο Παραγωγικής Ανασυγκρότησης, Περιβάλλοντος και Ενέργειας


Engineer

Recommended Posts

Τα λάθη διορθώνονται ας είναι και μεγάλα,

μα συ συνήθως τα ξεχνάς και ξανακάνεις κιάλλα

 

Μα πως ταιριάζει η μαντινάδα μα πως

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

καλό για την πατρίδα να δούμε και ας είμαστε τελευταίοι οι Μηχανικοί στην επίλυση των θεμάτων μας Θα αρχίσω εγώ να ανησυχώ όταν θα δω γραβάτες Και το ΠΑΣΟΚ όσο φόραγαν Ζιβάγκο μια χαρά τα πήγαιναν , όταν έβαλαν την γραβάτα άλλαξαν 

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ταγεράκι?

 

Γεώργιε το πρόβλημα με το πασοκ υπήρχε απο το 1974 (μην πω πιο πριν / και τι συζητιόταν στις ΦΕΑ για τους παπαντρέηδες) και δεν ήταν στυλιστικό

Link to comment
Share on other sites

Αν κρινουμε απο τη φιλη του ΓΑΠ με το σακιδιο στον ωμο, εχουμε να τραβαμε τα μαλλια μας....

 

Οποιος δε βαριεται ας ριξει μια ματια ΕΔΩ.

Και ενημερωνει και τους υπολοιπους.

 

 

Πολύ    φοβάμαι  πώς  το σακίδιο-girl  του   Γ.Α.Π   θα  είναι  απλή   οδοντόκρεμα.......... ρίξτε  μια  ματιά    απο  περιέργεια  και  μόνο  και   κρίνετε....... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ταγεράκι?

 

Γεώργιε το πρόβλημα με το πασοκ υπήρχε απο το 1974 (μην πω πιο πριν / και τι συζητιόταν στις ΦΕΑ για τους παπαντρέηδες) και δεν ήταν στυλιστικό

Εγώ και μπορεί να οφείλεται στις δικιές μου εμπειρίες , όταν βλέπω κάποιον με γραβάτα και ατσαλάκωτο κοστούμι , παίρνω δρόμο μακριά ή είμαι επιφυλακτικός Και αυτό γιατί είναι κακή η εμπειρία μου από επαφές με τέτοιους τύπους (υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις)  Αλλά τις περισσότερες φορές έτσι ήταν Επομένως εγώ το βλέπω από αυτήν την πλευρά Οσο για τον Ανδρέα ,  άλλος ήταν με το ζιβάγκο και άλλος με την γραβάτα Ο πρώτος ήταν απείρως καλύτερος από το δεύτερο 

 

Ασε που είναι ηλίθιο να φοράς ένα πανί στο λαιμό σου χωρίς να χρησιμεύει σε τίποτα Δηλαδή αν έπρεπε να το φοράμε στο πόδι και το κάνανε όλοι γιατί έτσι θα είχε καθορισθεί  , έπρεπε να το κάνω και εγώ ? 

Edited by GEORGE MICHEAL
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φαίνεται και οι αγραβάτωτοι δεν τα πήγαν καλύτερα...

Edited by Julius Caesar
Link to comment
Share on other sites

Ναι και ο Αλέξης αντιγράφει τον Ανδρέα....το είχε πει άλλωστε κάποτε ψάξτε το. Δεν φοράει γραβάτα, κουνάει τα χέρια με συγκεκριμένο τρόπο, είπε και το φοβερό να σηκώσουμε τον ήλιο ψηλά έδεσε...

Αλλά και οι άλλοι? Χωρίς γραβάτα, με τζιν και μποτάκια ο άλλος...Ωπα ρε που πας για καφέ, ή μήπως είναι μαγκιά? Ο αλέξης να το καταλάβω..Θέλει να το παίξει "στυλ"...οι άλλοι, ότι πει ο αρχηγός? 

Η το άλλο, τόσοι πολλοί άθεοι μαζύτηκαν στο ΣΥΡΙΖΑ? Αφού πολλοί από αυτούς στις γιορτές πάνε εκκλησίες, αλλά τώρα οκ ότι πει ο αρχηγός...

Τσίρκο μεντράνο 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφω ενα καλο...
 

 

Conklavios μία ώρα πριν

ALERT...: Η Ζωή Κωνσταντοπούλου ζήτησε ν' αποσύρουν το καμπανάκι από το προεδρείο της Βουλής γιατί θα φέρει μαζί της το σφυρί του Θορ....

 

 

 

χαχαχαχαχα

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

χααχαχα Καλό....Η Ζωή έχει τσακωθεί με τη μισή βουλή, τώρα θα πρέπει να επιβάλλει την τάξη...Α, καλά πολύ γέλιο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.