Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ορθή επανάληψη απόφασης υπαγωγής Αιτήσεων Χρηματοδότησης για το Πρόγραμμα «Ενίσχυση Δικαιούχων για την απόκτηση της ιδιότητας του Ενεργειακού Επιθεωρητή»


Engineer

Recommended Posts

Δυστυχώς εξαπατηθηκεν....ολα γίνονται στην ελλαδα με παααρρραααα πολυυυυυ αργουσσσσς ρυθμουυυυυυυς

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τα δικαιολογητικά έπρεπε να σταλούν μέχρι 31-12-2014.

Ανάμεσα σε αυτά ήταν και οι αποδείξεις από τα σεμινάρια.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω ειμαι σιγουρα δικαιουχος αλλα δεν ειναι το ονομά μου στη λιστα γιατι???

θα βγάλουν κι άλλα ονόματα???

 

 

ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ....ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ----->

http://www.teekerk.gr/images/stories/teefiles/energeiakoi-epitheorites-aporipsi.pdf

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Εστειλα mail ,Ψηθειτε να περνουμε ολοι αυτη την κυρια καθε 5 λεπτα και να την κραζουμε, εγω οσες φορες μιλησα μου ειπε οτι δεν ξερει τιποτα παντως

"Θα ηθελα να ρωτησω μετα απο ποσα χρονια θα γινει η καταβολη της ενισχυσης για την αποκτηση της ιδιοτητας του ενεργειακου επιθεωρητή, αν ειναι να εξουσιοδοτούμε τα τρισέγγονα μας...Επισης Θα ηθελα να μου δώσετε καποια στοιχειά επικοινωνίας για να μιλήσουμε με καποιον ανθρωπο σοβαρα, τα λεφτα εχουν προεγκριθει απ το 2012!!!! Προφανως οι δικαιουχοι υπαρχει καποιος λογος που δικαιούνται την ενισχυση, ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ  ΙΣΩΣ!!!!!Θα σας παρακαλουσα να δειξετε την σοβαροτητα που αρμοζει στην περίσταση λοιπον γιατι εχετε κοινωνική ευθύνη απέναντι σ αυτούς".


Απαντηση ΥΠΕΚΑ

 

Καλησπέρα σας

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την κυρία Βασιλείου στο 210-6969814 για να σας ενημερώσει σχετικά με τις απορίες που έχετε.

 

Για την ΕΥΣΕΔ ΕΝ/ΚΑ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ 210696814 ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ...ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΠΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...ΒΟΛΕΜΕΝΕΙ ΟΛΟΙ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος πολύ.... αγαπητός πολιτικός είχε πει κάτι που παρότι άσχετο, ταιριάζει απόλυτα.

 

 

Πώς το είπε, πώς το είπε...?

 

κάτι σαν "...... σε 10 χρόνια δεν θα το θυμάται κανείς."

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.