Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ψήφισμα στο Avaaz.org για τις ασφα-ληστικές εισφορές των μηχανικών !


Recommended Posts

Η ακομμάτιστη - ανεξάρτητη πρωτοβουλία 'ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΟΥ ΣΤΟ ΤΕΕ-ΤΣΜΕΔΕ' που δημιουργήθηκε μεσα απο το facebook δημιούργησε ψήφισμα στον δικτυακό τόπο Avaaz.org και καλεί όλους τους μηχανικούς να συμμετάσχουν.

Η ακομμάτιστη - ανεξάρτητη πρωτοβουλία 'ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΕΝΟΥ ΣΤΟ ΤΕΕ-ΤΣΜΕΔΕ' που δημιουργήθηκε μεσα απο το facebook δημιούργησε ψήφισμα στον δικτυακό τόπο Avaaz.org και καλεί όλους τους μηχανικούς να συμμετάσχουν.

Παράλληλα ετοιμάζει μπαράζ δημοσιότητας για το θέμα των ασφαλιστικών εισφορών που καίει όλους τους μηχανικούς.

Με ένα απλό κλικ μπορούμε να κάνουμε τα πράγματα καλύτερα.

Αρχικός στόχος 5000 υπογραφές

https://secure.avaaz...ron_to/?nUYYljb

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα ''ακομμάτιστη'' ''ανεξάρτητη'' κλπ ξέρουμε πολύ καλά τι σημαίνει... το μάθαμε το ποίημα!

καμία σχέση. μπορείς να μπεις στο group και να το διαπιστώσεις μόνος σου https://www.facebook.com/groups/nomikokenotee/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενα θεμα αυτο με το Facebook δεν εχπουμε όλοι... Δηλαδη δεν Υπογραφείς χωρίς αυτο δεν κατάλαβα...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 
 
Έλαβα το μήνυμά σας και με κοινοβουλευτική μου παρέμβαση έφερα το θέμα στη Βουλή προς τους αρμοδίους Υπουργούς. Μόλις έχω απάντησή τους θα σας την κοινοποιήσω μέσω email.
 
 
Σας ευχαριστώ πολύ για την επικοινωνία σας μαζί μου
 
 
Με ειλικρινή εκτίμηση,
 
Νικόλαος Ι. Νικολόπουλος
 
πηρα απαντηση απο την ομαδικη επιστολη μου ειχαμε στειλει καποιοι εγω ειχα στειλει και σε αυτον 
νομιζω ειναι τον ανελ .. ενας περιεργος τυπος απο την πατρα... λετε να εκανε ερωτημα και αν ναι μπορω να το βρω καπου ή απλος με δουλευει .. φυσικα δεν προκειτε να γινει κατι αλλα να εχουμε να λεμε...
Link to comment
Share on other sites

Κυριακη βραδυ ειχαν ψηφισει περιπου 650

Οποιος θελει βαζει ονομα και email και κλικαρει στο υπογραφω.

Οποιος το βρισκει ανουσιο και αυτο οπως και τα eimail που σταλθηκαν,οπως και τις συναντησεις που εγιναν ή που θα γινουν αλλα και την γενικοτερη προσπαθεια που εχουν κανει και κανουν καποιοι συναδελφοι ετοιμαζει 3+3 εξι χηνες και μετα πινει και μια σοδα.Αν δεν εχει τα εξι χιλιαρικα πινει μονο την σοδα.

 

Μπραβο στον συναδελφο για την πρωτοβουλια.

Edited by dimitris11140
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.