Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Στασινός: είμαστε έτοιμοι για την εφαρμογή της ηλεκτρονικής έκδοσης οικοδομικών αδειών


Engineer

Recommended Posts

Παρεμπιπτόντως, το διάγραμμα δόμησης που έχει δώσει το ΥΠΕΚΑ έχετε παρατηρήσει ότι δεν είναι σύννομο;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ [κ. στασινε] μπορεί να σαι   ,κομα,  τις πολεοδομίες τις ρώτησες?Ρε σαν δε ντρέπεστε έτσι νομίζετε οτι θα λυθούν τα προβλήματα?

 

ελουντα, ειδες τι κανει ενα κομα που ξεχασες???

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως, το διάγραμμα δόμησης που έχει δώσει το ΥΠΕΚΑ έχετε παρατηρήσει ότι δεν είναι σύννομο;

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι εγώ πάντως... μπορεί να μην το εφαρμόζω ακριβώς όμως...

Link to comment
Share on other sites

ελουντα, ειδες τι κανει ενα κομα που ξεχασες???

Μάλλον το κώμα εννοείς ?? :smile:

@  DIDONIS  προς θεού δεν απευθυνόμουν στον KAKO_ΛΥΚΟ -πως είναι δυνατόν άλλωστε????. Και συ βρε αδερφέ μου να με φάς έπεσες αμέσως 

.Όσο για το άρθρο εννοείται οτι δεν διαφωνώ με τις όποιες  λογικές αλλαγές που γίνονται(θεωρώ οτι είναι ένα καλό βήμα η ηλεκτρονική έκδοση αδειών),αλλά με αυτά που αναφερεί ο κ Στασινός ο οποίος μάλλον και δεν τον ενδιαφέρουν τα πραγματικά προβλήματα του κλάδου μας

Edited by Elounda
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.