Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Διπλασιάστηκαν οι ενεργειακοί επιθεωρητές μέσα σε 4 μήνες


elm46st

Recommended Posts

Συριζαική λογική ,,,,, αλλο  τότε - άλλο τώρα , το άσπρο - μαύρο ,αλλιώς τα περιμέναμε ,  ανούσια σχόλια για γραφήματα ,,,κλπ, κλπ κλπ , μπλα μπλα μπλα !!!!

Όλα όσα λέει κάποιος μέχρι να δώσει - να περάσει και να το πάρει αλλιώς το ποιήμα .!!!!.

  Η θέση μου...

Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

George Carlin

 

ή, ό,τι καταλάβεις, κατάλαβες...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 44
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατί ήξερες τότε τον τρόπο εξέτασης? Εν πάση περιπτώση εσένα τι σου φαίνεται καλό στην όλη υπόθεση? Οτι μορφώθηκες παραπάνω από ΚΕΚ ή είσαι από αυτούς που πιστεύουν ότι θα "ξεκαθαρίσει" το τοπίο και θα πλουτίσεις από τα ΠΕΑ?

Tίποτε  από αυτά , απλά διαπιστώσεις κάνω , επι της ουσίας του πράγματος και δεν μου αρέσει  η λογική , του είμαι με τα δικά μου συμφέροντα , στην απέναντι όχθη απο κάποιους άλλους , παρακαλώ δε να βρεθεί ένας ακάματος τρόπος να περάσω και εγώ απέναντι .Τα άλλα περί υποβάθμισης σπουδών , γνωστικά επίπεδα , κλπ , κλπ , είναι  κουβέντα για χιλιάδες ώρες , με παραμέτρους συνδικαλιστικές , ταξικές , οικονομικές , πολιτικές .

'Ενα μόνο παραδειγμα θα αναφέρω σαν παραμυθάκι - που ειναι  όμως  αληθέστατο  ....

Κάποιο παιδάκι με  μπαμπα βιοτέχνη τις καλές εποχές , του Ν.1262/1982 , που έδινε  επιδοτήσεις και στην κουτσή Μαρία , που έφαγε την 70% επιδότηση με υπερτιμολογήσεις , πήγε Ιταλία  και  έγινε  αρχιτεκτων με το γνωστό επ'ιπεδο όλης  εκείνης  της  φουρνίας ..... 

τι επίπεδο και πτυχία λεμε  εδώ  μέσα ?

Μπανανία είναι η χώρα  και  κάθε  γνωση  έστω και ελλειπής, κάθε βήμα μπροστά , τρώει  κυνηγητό και ξύλο ..!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Επι της ουσιας, ανεξαρτητα αν ειναι σωστες οι εξετασεις ή οχι, εμαθε κανεις αν υπαρχει προθεση παρατασης στους προσωρινους?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχει  ξεχαστει το θεμα της παρατασης των προσωρινων . Καποιος πρεπει να πιεσει  η τουλαχιστον να υπενθυμισει το θεμα στο υπουργειο . Το κεντρικο ΤΕΕ δεν νομιζω να το κανει . Τα περιφεριακα τμηματα ΤΕΕ πρεπει να πιεσουν κατ' αρχην  

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.