Μετάβαση στο περιεχόμενο

εισφορές ΤΕΕ


Recommended Posts

  • 7 months later...

ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ Η ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΤΕΕ !!

 

Σύμφωνα με το έγγραφο του ΤΕΕ αριθ. πρωτ. 21964/7-9-16 :

1. Υποχρεωτική  η εισφορά στο ΤΕΕ και η βεβαίωση ενημερότητας για έκδοση άδειας .
2. Υποχρεωτική και η υποβολή Βεβαίωσης επαγγελματικής διαγωγής .

 

Υ.Γ.

Δεν κατάφερα να ανεβάσω το έγγραφο

Ας βοηθήσει κάποιος συνάδελφος πως ανεβαίνει .

Edited by venezia
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα, Χρόνια πολλά με υγεία πάνω απ' όλα.

 

Ξέρετε τι γίνεται με τους ΤΕ και τις εισφορές στο ΤΕΕ; Σήμερα ξεκινάω διαδικασίες διαγραφής από το ΤΣΜΕΔΕ αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με το ΤΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μια ερωτηση ... μου ειχε έρθει το εντυπο πληρωμης απο το ΤΕΕ να πληρωσω 56,32 ... πληρωνω στην αττικη το ποσο και μπαινω μεσα σημερα και βλεπω οτι εχουν πιστωθεί 55 και οτι χρωσταω αλλα 10 ευρω ... δεν ειναι για τα 10 ευρω αλλα γιατι εγινε αυτο ;; εχει γινει και σε αλλους ;; εχει ρωτησει κανεις να μαθει γιατι ;;

Edited by george68
Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσες ρε θηρίο; ίσως κάποια στιγμή βάλω καμία δόση... :)

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω (χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) ότι μετά την 15ετία πάνε στα 65€.

Σωστά και μάλιστα με χαρτόσημο 2,40% (που συνεχίζει το ΤΕΕ να χρεώνει). Τελικό ποσό 66,56 Ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

εν τω μεταξύ τη μαλακiα mail -με τα courier ατσούμπαλα ως προς τη μορφοποίηση κειμένου- από το ΤΕΕ για τις "οφειλόμενες " συνδρομές του '18 χωρίς δυνατότητα απάντησης την έχετε λάβει όλοι φαντάζομαι


καπνούς βγάζω (εύκολο ως φουγάρο)


τι αυτοδιαφήμιση της βλακείας πχια!


ούτε μια παρέμβαση υπέρ των ελ.επ. τα τελευταία 40 χρόνια (που τυχαίνει να είμαι μέλος) και λένε ότι μας εκπροσωπούν κιόλας οι κλεπταποδόχοι (και αναφέρομαι στο 118 των προϋπολογισμών που μας έχει κοστίσει σε κρατήσεις και στο χαρτόσημο)


στα τσακίδια 


με τις λανθασμένες και απαράδεκτες ως προς το λογισμικό πλαταφόρμες σας, ανθυποπολιτικοί του behind (the scenes)


Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Εμπνευσμένο από το σχόλιό σου ... είναι διπλό το κακό ... και η μονάδα ... και το πληκτρολόγιο ...

 

βέβαια υπάρχει και η περίπτωση να το γράφουν σε γραφομηχανή και να το σκανάρουν .... αλλά μάλλον δεν νομίζω να το κάνουν έτσι ... βαβούρα να αλλάζεις τα ποσά ... οπότε παίζει η φωτό ...

καλημέρες ...

post-2272-0-26118600-1513056485_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.