Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κάρτα πληρωμής ασφαλιστικών εισφορών από την Τράπεζα Αττικής


Engineer

Recommended Posts

Εκανα και γω αιτηση την περασμενη βδομαδα, με σχετικα καλα εισοδηματα τα τελευταια 3 χρονια.

Περιμενω απαντηση...

 

Ο υπάλληλος που με "εξυπηρετησε" ειχε αλλους 2 και περιμεναν και ειχε πελαγωσει, λες και επρεπε να εξυπηρετησει 2 λοχους...

Μου πεταξε και τη μ#λ#κια "Τωρα που ανακεφαλαιοποιηθηκαμε μονοι μας, θα προχωρήσουμε δυναμικα, καλα κανετε και βγαζατε την καρτα".

Ετοιμος ημουνα να του ριξω τα καντηλια μου, αλλα κρατηθηκα..

 

ΥΓ. Για τη συνδρομη δεν το ηξερα. Όχι για τα 25Ε αλλα είναι απλα ΑΛΗΤΕΙΑ.

 

Δεν θα έχεις πρόβλημα...Δες μήπως μπορείς να πιέσεις για να προλάβεις την 16/1 (αν δεν πάρει παράταση). Το κουφό σήμερα, υπογράφω τη χαρτούρα για την κάρτα, τους λέω έχω εξουσιοδότηση για χρήση της από τον πατέρα μου μιας και θα απουσιάζω για επαγγελματικούς λόγος και δεν μπορώ ο ίδιος...Απάντηση. Με χαρά μας, πάντα εξυπηρετούμε τους μετόχους μας.. :shock:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν λέγεται κάπως, έχει απλά το σήμα της visa κάτω δεξιά...

Μου φαίνεται λίγο περίεργο ότι λήγει 1/17, ενώ πχ πιστωτική της εθνικής που έχω κρατάει πολύ περισσότερο...

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

2. ΕΞΟΔΑ, ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗΣ & ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΗΣ ΠΙΣΤΗΣ: Προμήθειες, Έξοδα

ATTICA CARD VISA μελών και εργαζομένων Ε.Τ.Α.Α.                            Δωρεάν
ΕΙΔΙΚΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΑΠΟΠΛΗΡΩΜΗΣ ΕΙΣΦΟΡΩΝ ΤΣΜΕΔΕ/ΤΕΕ € 25,00.

 

Περισσότερα εδώ:  Ειδικοί Όροι Τραπεζικών Εργασιών (σελ. 4).

 

Η τράπεζα των μηχανικών...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η καρτα "αποπληρωμης εισφορων ΤΣΜΕΔΕ", δεν μπορει να χρησιμοποιηθεί, γενικα, ως μια απλη πιστωτικη καρτα?

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορεί. Η ενεργοποίηση έγινε τηλεφωνικός, ο υπάλληλος μου είπε ότι μπορώ να τη χρησιμοποιήσω και για αγορές...Μέσα στην εβδομάδα έρχεται και το πιν. Οριο ανάληψης όσο το πιστωτικό όριο. Εντομεταξύ αυτό με τα 25 ευρώ μου φαίνεται περίεργο που λέτε μιας και η υπάλληλος που μου την έδωσε μου είπε δεν έχει συνδρομή, ούτε σε αυτά που υπέγραψα έλεγε κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειω το ενδοχομενο να μπορεις να κανεις αναληψη μετρητων.

Σε καρτα που ειχα οριο αναληψης μετρητων 4000Ε, εδώ και πολύ καιρο το πηγαν στο 0.

Ομοιως και σε άλλη καρτα με οριο αναληψης 400Ε (αν θυμαμαι καλα), εδώ και πολύ καιρο το πηγαν στο 0.

 

Σιγα μην μπορεις να βγαλλει μετρητα από μια χρεοκοπημενη τραπεζα.

 

Ασε που νομιζω ότι, λογω Capital controls εχουν καταρτηθει οι αναληψεις μετρητων από πιστωτικες καρτες.

 

ΥΓ. Αυτή η Ατττικα πολλες φωλες μας ριχνει...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

η δική μου βγήκε χωρίς συνδρομή.....

 

πριν τ cc  έκανα και ανάληψη....και μέσα στα cc ανάληψη 60 ευρω....

μετά τα cc τέλος

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις αφού μου λέει ότι μπορώ μέχρι 420 την εβδομάδα να βγάζω...Σίγουρα? Σίγουρα μου λέει... Κάτσε να βγει το πιν θα παω να δοκιμάσω..Αλλιώς χαστούκια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.