Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ένταξη μελους στο βιβλιαριο


Dimitris_81

Recommended Posts

Good. Δλδ σχεδον τιποτα. 

 

εχουν δωρεαν περιθαλψη στα δημοσια νοσοκομεια.

Πιστεψε με ειναι και αυτο σημαντικο.

Φιλος μου δεν του χαν κολλησει ολα τα ενσημα ΙΚΑ και σε δημοσιο νοσοκομειο κληθηκε να καταβαλλει 200 ευρω για ακτινογραφια γιατι θεωρηθηκε ανασφαλιστος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, αστα να πανε. Η καλυψη του ΟΑΕΔ ληγει 29/02 οποτε πρεπει απο τον αλλο μηνα αν δεν εχει βρει δουλεια να μπουμε σε αυτη τη διαδικασια

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπερα επανερχομαι ξανα στο θεμα μιας και για ενα ακομη χρονο ο ΟΑΕΔ ειχε ασφαλισει τη γυναικα μου αλλα για φετος δε το βλεπω (ειναι ηδη 2 χρονια). Η αιτηση για να βαλω τη γυναικα μου ισχυει κανονικα στο ΤΣΜΕΔΕ? Μηπως τωρα πρεπει να παμε στον ΕΦΚΑ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα, είχα βγάλει βιβιλιάριο υγείας για το παιδί μου πριν τη βάπτιση του. Τώρα που έγινε η βάπτιση πρέπει να πάω να ξαναβγάλω βιβλιάριο που να αναγράφει και το όνομα του?

 

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

βιβλιαριο δεν υπαρχει πια ετσι κι αλλιως. μονο αμκα.

το αμκα δεν αλλαζει.

ισως τωρα να μην φαινεται  στην καρτελα που αντιστοιχει στον αμκα ονομα (θα φαινεται αντιστοιχα αρρεν/θηλυ). νομιζω σε κεπ διορθώνεται αμεσα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.