Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πιο πολλοί φορολογούμενοι χρωστάνε στο δημόσιο


Engineer

Recommended Posts

Εμένα που μου χρωστάνε επιστροφή από το εισόδημα του '14, πότε θα μου τα δώσουν να κάνω ανάσταση???

Link to comment
Share on other sites

Για να παω θα χασω μιση μερα.

 

Στελνω εμαιλ αλλα....φιτσουλες

 

Θα παω να βαλω τις φωνες μαλλον.....

Link to comment
Share on other sites

Σιγά, γιατί να χρωστάει ο κόσμος? Στην Κάρυστο οι μπετονιέρες κάνουν παρέλαση... Ολα καλά η ανάπτυξη έρχεται...

Link to comment
Share on other sites

 Είναι γνωστή πχ η ταυτότητα φυσικου προσώπου (γνωστή από προηγούμενες ανακοινωσεις του υπουργείου ) στο όνομα του οποίοιου είναι βεβαιωμένα ΠΆΝΩ ΑΠΟ 1 ΔΙΣ ΕΥΡΩ (952 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟ 2012)

Μπορεί πχ το υπουργείο να μας ανακοινώσει τι εισπραχθηκε από τον εν λόγω κύριο.

 

το φυσικό αυτό πρόσωπο είναι ...."μάγκας" και τέτοιας ηλικίας, που δεν μπορούν να του κάνουν τίποτα... άλλωστε ποτέ δεν είχε τα λεφτά αυτά... το ποσό αυτό προέκυψε από τα "γνωστά" πρόστιμα και προσαυξήσεις....

 

αλλά και γενικότερα τα ποσά των "μεγάλων οφειλετών" δεν γίνεται να εισπραχθούν ποτέ...  και αυτό είναι ευθύνη των υπουργών της τελευταίας 40ετίας....

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν στα email που τους έστειλα, ότι πρέπει να πάω από κει να τους πω το ιβαν (το έχω ήδη γράψει στη δήλωσή μου) και να κάνω αίτηση .

 

Τι λέτε να τους γράψω στην αίτηση????

 

Αν γράψω "Θέλω τα λεφτά μου ρε μ@λ@κες" θα είναι ΟΚ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν στα email που τους έστειλα, ότι πρέπει να πάω από κει να τους πω το ιβαν (το έχω ήδη γράψει στη δήλωσή μου) και να κάνω αίτηση .

 

Τι λέτε να τους γράψω στην αίτηση????

 

Αν γράψω "Θέλω τα λεφτά μου ρε μ@λ@κες" θα είναι ΟΚ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Αυτόν τον ΙΒΑΝ θα γραψεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.