Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πτυχιακή με Μεταλλικη κατασκευη


 
crazyjim87

Recommended Posts

Το γεγονός ότι έχεις πάρει πτυχιακή εργασία σε μάθημα που δεν έχεις περάσει και δεν έχεις σκοπό να παρακολουθήσεις δεν βλέπω να σε απασχολεί, αλλά ούτε απασχολεί τους καθηγητές σου?

Link to comment
Share on other sites

ειναι συμφωνια με τον καθηγητη για το μαθημα γιατι αλλιως θα πρεπει να δινω 50 ευρω την εβδομαδα  στα πηγαινε ελα που δεν τα εχω

Link to comment
Share on other sites

αλλωστε αυτο που κανουν στο μαθημα ειναι οι στατικοι υπολογισμοί μιας κατασκευης απο μεταλλο οτι και στην πτυχιακη δλδ

Link to comment
Share on other sites

Απλά σου αναφέρω ότι σε αλλές σχολές εάν δεν έχεις βαθμό πάνω από 7 δεν σου δίνουν πτυχιακή.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα για πάρω πτυχιακή στα στατικά πρεπει να έχω περασει 9 απο τα 13 δομοστατικα. και το μονο που μου έχει μείνει ειναι αυτο και η δυναμική των κατασκευών,.. αλλα καταλαβαινω τι θέλεις να πεις 

Edited by crazyjim87
Link to comment
Share on other sites

Στα λέω επειδή έγραψες ότι θες να γίνεις καλός μηχανικός αλλιώς πάρε μια μεταφραση να τελειώνεις

Link to comment
Share on other sites

...   ... με 400 ξεμπερδεψες ...   ...

Σωστός.

.

...  καπως ετσι περνεις και το πρωτο μαθημα της ζωης .. ...

καλό.

.

Το €400 πως προκύπτει? είναι τιμές 2016? προθεσμίες? δεν θα πρέπει να ξέρεις ακριβώς τι του ζητάνε να σχεδιάσει-μελετήσει κλπ? πτυχιακή είναι, μπορεί να έχει κάπου μπανανόφλουδα.

Καλό διάβασμα, καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ηδη λεπτομερειες στο εακ  και εχω το βιβλιο σχεδιασμος δομικών έργων απο χάλυβα.. θα τους ρίξω μια ματιά και στον ευρωκωδικα 3 για να δω 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να ξεκινησεις καλυτερα πρωτα να βρεις σωστες σημειωσεις απο εναν συμφοιτητη και απο τις δυο μεταλλικες που εχετε στις Σερρες και μετα να αρχισεις να οργανωνεις σιγα σιγα τη μελετη σου?

Αναφερεις με μεγαλη ευκολια βλεπω θα ριξω μια ματια στον ΕΝ3,,εχω και τον Βαγια, ειδα και τον ΕΑΚ, ενω χρωστας ηδη μαθηματα, ποσο μαλλον δεν εχεις παρακολουθησει τις δυο μεταλλικες.

Προπαντων, περα απο το διαβασμα, είναι και το θεμα της κατανοησης στα μαθηματα μας.

Οτι χρειαστεις...

Edited by pallaks
Link to comment
Share on other sites

Το μαθημα μεταλλικες κατασκευες 1 ειναι  το παλιο σιδηρες και ξυλινες κατασκευες και αναφερει κατι λιγα απο ευρωκωδικα 3 και τον αντιστοιχο στα ξυλα που ειναι ο 8 νομιζω. αυτο ειναι περασμενο και εχω τις σημειωσεις. απο το αλλο οσους ξέρω  δεν το έχουν διαλεξει γιατι ειναι επιλογης μαθημα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.