Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΤΣΜΕΔΕ: Εκδόθηκαν τα Ειδοποιητήρια για το Α’ Εξάμηνο 2016


Engineer

Recommended Posts

Εκδόθηκαν τα ειδοποιητήρια για το Α’ Εξάμηνο του 2016 στα οποία περιλαμβάνεται και το ποσό των 240 ευρώ υπέρ ΟΑΕΔ, ως πρώτη δόση εκ των εννέα, που αντιστοιχούν στην εξόφληση των αναδρομικών 2011-2014, όπως καθορίστηκε με πρόσφατη απόφαση του ΕΤΑΑ.

 

Πηγή: http://civilenglar.b...16/05/2016.html

 

Click here to view the είδηση

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη 18/5 στη συνεδρίαση του ΕΤΑΑ η Διοικούσα Επιτροπή με ψήφους 11-1 (μειοψήφησε μόνο ο εκπρόσωπος της ΠΟ ΕΜΔΥΔΑΣ) αποφάσισε να ζητήσει την καταβολή σε 8 εξαμηνιαίες δόσεις των αναδρομικών για τα έτη 2011-2015 με το https://synelefsimixanikon.espivblogs.net/%CE%BA%CF%85%CE%B2%CE%AD%CF%81%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B1-%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%AC%CE%BD%CE%B5-%CF%84%CF%8E%CF%81%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%B9%CF%82/

Link to comment
Share on other sites

μαρέσει που λέει εξόφληση έως 30/6 :mrgreen:

 

επίσης ο κλάδος εφαπαξ που θα πληρώνουμε με το νεο ασφαλιστικό  σε ποιον αντιστοιχεί στο ειδοποιητηριο?

Link to comment
Share on other sites

... ζητάνε αναδρομικά εισφορές ακόμα και για κλάδο που πρόσφατα κατήργησαν (Ειδική Προσαύξηση)…ή για Ταμείο Ανεργίας το οποίο ποτέ δε δημιουργήθηκε…

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

το έγραψα και αλλού , το ποσό που περιλάμβανε εμένα συνολικά ήταν περί τα 150 ευρώ μικρότερο από το προηγούμενο εξάμηνο , γεγονός έκπληξη για μένα καθότι περίμενα με βάση τα αναγραφόμενα και αυτά γενικά που ακούω γύρω μου αύξηση 

Link to comment
Share on other sites

δεν κανω πλακα ...

ειχα πληρωσει 1950 το Α και το Β εξαμηνο του 2015 και τωρα μου ηρθε 1576,32 ....

δεν ξερω τι εχει γινει ... κανω το κοροιδο και φυσικα αν εχω θα το πληρωσω... να πω οτι ειμαι 14 χρονια ασφαλισμενος με ρυθμιση και προς το παρων ενημερος ... 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.