Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Κατάργηση 2% υπερ ΤΣΜΕΔΕ και 1% υπερ ΕΜΠ


verda

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο μόνος που ασχολείται με το θέμα στην Αγία Παρασκευή είμαι εγώ, όλοι οι υπόλοιποι πληρώνουν το 3% χωρίς ενδοιασμούς

Link to comment
Share on other sites

και καλοπληρωτάδες, ο άλλος ενώ πήραμε παράταση στο Α' 2016 του ΤΣΜΕΔΕ ήθελε σώνει και ντε να το πληρώσει από τώρα  :shock:

Edited by Roy_Hobbs
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

και καλοπληρωτάδες, ο άλλος ενώ πήραμε παράταση στο Α' 2016 του ΤΣΜΕΔΕ ήθελε σώνει και ντε να το πληρώσει από τώρα  :shock:

Είναι δύο εντελώς διαφορετικά πράγματα.

Άμα μπορούσε να το πληρώσει καλά έκανε και το πλήρωσε. Δε θα μπει κανένας τροχονόμος στον σχεδιασμό κάποιου.

Το θέμα με το 3% δείχνει όπως λέει και ο terry πόσο ζώα είμαστε ως κλάδος.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

καθόλου καλά δεν έκανε αν θες τη γνώμη μου. Όταν πασχίζουμε σαν κλάδος να πετύχουμε μείωση εισφορών με το αληθινό επιχείρημα της οικονομικής εξαθλίωσης, αν κάποιοι προτρέχουν να εξοφλούν δίνουν λάθος σήμα στους αρμοδίους. Ακόμα και αν κάποιος έχει να πληρώσει δε θα πρέπει να το κάνει (τρεις μήνες πριν την προθεσμία) σαν την ελάχιστη αλληλεγγύη προς τους υπολοίπους που πραγματικά δεν έχουν.

Edited by Roy_Hobbs
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.