Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΤΣΜΕΔΕ: εισήγηση για νέα παράταση προθεσμίας καταβολής των ασφαλιστικών εισφορών A΄ εξαμήνου 2016


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ πλέον είμαι έτοιμος να πληρώσω , αλλά μια παρατασούλα ακόμα θα με βόλευε για να μην μείνω ταπί έστω και για λίγες μέρες Θα περιμένω μέχρι και το μεσημέρι αύριο 

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια παραταση θα βολευε αρκετους συναδελφους. Ειδικα εμας που ειμαστε και με διακανονισμο.

Ας ελπισουμε οτι θα υπαρξει ενημερωση σχετικα νωρις αυριο.

Link to comment
Share on other sites

και εμένα ο διακανονισμός είναι που με καίει , και βλέπω ημερομηνίες , αλλιώς και να μην έδιναν παράταση θα τα έδινα λίγες μέρες μετά με μια μικρή προσαύξηση που λέει ο λόγος αν ήταν να ξε μείνω οικονομικά 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το μόνο που με κάνει να πιστεύω ότι θα πάρει παράταση είναι οι εκλογές.

Έστω κι έτσι, ανάσα θα'ναι!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη πλήρωσα τελικά στο ταμείο της attica 1000ε μετρητά και τα υπόλοιπα στην πιστωτική. Που μπορώ να δω ότι περάστηκε στο ΤΣΜΕΔΕ η πληρωμή? Υπάρχει περίπτωση να καθυστερήσει λόγω της πιστωτικής?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε στο ΤΣΜΕΔΕ να κατεβάσεις το ειδοποιητήριο.

Αν έχει περάσει η πληρωμή πρέπει να λέει "δεν έχει εκδοθεί το Β 2016" ή κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβάζει κανονικά το Α 2016 αλλά στη τράπεζα μου είπαν ότι ενημερώνεται αμέσως. Να τους εμπιστευτώ? Μισή ώρα κάνανε για αλλαγή διεύθυνσης αλληλογραφίας :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.