Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βοήθεια έναντι πληρωμής σε πτυχιακή


 

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

Υπάρχει κάποιος από Θεσσαλονίκη που να ενδιαφέρεται για την παροχή βοήθειας  έναντι πληρωμής σε φοιτητή για την πραγματοποίηση πτυχιακής εργασίας στα μεταλλικά με το λογισμικό robot structural analysis.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά, μην είστε τόσο σκληροί. Βοήθεια ζήτησε ο άνθρωπος, όχι να του γράψουν την εργασία. Μπορεί να χρειάζεται βοήθεια με τον χειρισμό του robot.

Ωστόσο, ένα τέτοιο ζήτημα θα έπρεπε να δημοσιευτεί σαν αγγελία και όχι εδώ.

Edited by ted78
Link to comment
Share on other sites

Δε θα ήταν πιο σωστό να θέσεις το θέμα σου σε συζήτηση;

Δηλαδή αφού πρώτα καταλάβεις κι ο ίδιος τι ψάχνεις, να αρχίσεις να ρωτάς συγκεκριμένες απορίες.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα ήταν πιο σωστό να θέσεις το θέμα σου σε συζήτηση;

Δηλαδή αφού πρώτα καταλάβεις κι ο ίδιος τι ψάχνεις, να αρχίσεις να ρωτάς συγκεκριμένες απορίες.

Αν είχα το χρόνο να το συζητήσω θα το έκανα...ξέρω ακριβώς σε ποιο σημείο θέλω βοήθεια στην εργασία...προφανώς και θέλω βοήθεια σε ότι αφορά το λογισμικό...δεν ζήτησα να μου κάνεις κάποιος πτυχιακή...απλώς επειδή θέλω ότι κάνω να είναι όσο τι δυνατόν πιο σωστό δεν είμαι ο τύπος που θα πατήσει αυτόματη ανάθεση φορτίων και ανάλυση τους και μια εκτύπωση και έτοιμος...όπως κάνουν οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ στις πτυχιακές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεκίνα από το επίσημο forum

https://forums.autodesk.com/t5/robot-structural-analysis-forum/bd-p/351

 

Aν θέλεις βοήθεια για κάτι

http://www.michanikos.gr/topic/656-robot-%CE%BCillennium-%CF%84%CE%B7%CF%82-autodesk-robobat/

 

Και στα δύο forum η βοήθεια είναι δωρεάν.

 

 

Αλλιώς αν θέλεις κάποιος να σου το μάθει ή βοήθεια , βάλτο σαν αγγελία.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.