Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

αναρτώνται δασικοί χάρτες μέχρι τέλους του 2016


dimitris GM

Recommended Posts

• Σε ολόκληρους τους νομούς Χαλκιδικής, Θεσσαλονίκης, Πιερίας, Πειραιά, Ιωαννίνων, Κοζάνης, Εύβοιας, Λάρισας, Μαγνησίας, Ηλείας, Αρκαδίας, Αχαΐας, Λακωνίας και Μεσσηνίας.

• Στην Αττική, στις περιοχές Βαρνάβα, Γραμματικού, Καπανδριτίου, Αγίας Βαρβάρας, Αγίων Αναργύρων, Αιγάλεω, Ασπροπύργου, Ιλίου, Καματερού, Μάνδρας, Περιστερίου, Πετρουπόλεως και Χαϊδαρίου.

• Στα νησιά Μύκονο, Σύρο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Πάτμο, Σύμη και Αρκιοί.

 

 

https://dasarxeio.com/2016/10/26/820-12/

 

 

για το θεμα της οικιστικης πυκνωσης που αναφερεται στο αρθρο ειχαμε αναφερθει  εδω

 

http://www.michanikos.gr/topic/47297-οικιστική-πύκνωση-αυθαίρετα-σε-δάση/?p=868118

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

πριν λίγες μέρες που μίλησα με Δασαρχείο μου είπαν ότι σε 15 μέρες θα έχουν αναρτηθεί Βέβαια και την προηγούμενη φορά μου είχαν πει μέχρι τέλους Σεπτεμβρίου , αλλά δεν έγινε Το σίγουρο είναι ότι είναι θέμα ημερών και μεταξύ μας ..... εγώ στον υπολογιστή τους είδα  ...εμπιστευτικά και στα γρήγορα για να με πείσει  ότι ήδη υπάρχουν άτυπα και τους ελέγχουν για λάθη της τελευταίας στιγμής 

 

Επίσης έμαθα (αυτό είναι να έχεις καλούς φίλους σε υπηρεσίες ... :smile: ας είναι καλά το ποδόσφαιρο και οι φιλίες μέσα από αυτό ) ότι το παράβολο για τις αντιρρήσεις θα είναι ... φαρμάκι 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.