Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση ως τις 30/12/2016 η καταβολή του ΤΣΜΕΔΕ Β2016


Engineer

Recommended Posts

http://www.tsmede.gr/ και κατεβαίνεις στη δεξιά στήλη μέχρι να βρεις ένα μπλε πλαίσιο που γράφει "ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ...."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 245
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://www.tsmede.gr/ και κατεβαίνεις στη δεξιά στήλη μέχρι να βρεις ένα μπλε πλαίσιο που γράφει "ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ...."

Δεν εκδίδεται πλέον.. Οποίος θέλει να πληρώσει πρέπει να πάει ΤΣΜΕΔΕ να του το εκτυπώσουν.

Εντομεταξυ μου βγάζει δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το Α17

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκδίδεται πλέον.. Οποίος θέλει να πληρώσει πρέπει να πάει ΤΣΜΕΔΕ να του το εκτυπώσουν.

Εντομεταξυ μου βγάζει δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το Α17

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Εμένα μου το εκτύπωσαν και μου το έστειλαν με φαξ από το τοπικό γραφείο Για αυτό πάρτε κανένα τηλέφωνο τουλάχιστον όσοι δεν είστε στην γνωστή μεγαλούπολη 

Link to comment
Share on other sites

τηλέφωνο ΤΣΜΕΔΕ Αθήνα δεν πολυπαίζει, εδώ πας επιτόπου και δε βγάζεις άκρη. Κανένα email θα δοκίμαζα εγώ μπας και...

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Το ΔΣ του ΕΦΚΑ αποφάσισε την παράταση της προθεσμίας πληρωμής των ασφαλιστικών εισφορών του β΄εξαμήνου 2016 έως 31/03/2017. ΑΔΑ: 7ΑΧΛ465ΧΠΙ-ΖΞΖ.

Link to comment
Share on other sites

Αρα να φανταστώ πληρώνουμαι με τα κλασικα τα ειδοποιητήρια χωρίς της προσαύξηση. Γιατι πριν κανα μισάωρο μου στείλαν απο το τοπικό τσμέδε 

το ειδοποιητήριο με την προσαύξηση...μη το πληρώσω τσάμπα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.