Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Δείτε ζωντανά τα αποτελέσματα των εκλογών του ΤΕΕ


Engineer

Recommended Posts

Δείτε ζωντανά τα αποτελέσματα των εκλογών ΤΕΕ 2016 Αντιπροσωπεία ΤΕΕ.

 

http://portal.tee.gr...NS_2016/RESULTS

 

H εικόνα αυτή την στιγμή έχει ως εξής:

 

Download attachment: 2016-11-20_223632.jpg

 

Click here to view the είδηση

Link to comment
Share on other sites

Παράταση πάνω από μια ώρα στο ΤΕΕ/Τμήμα Ηπείρου. Είδα νεοδημοκράτες που δεν είχα ξαναδεί στο ΤΕΕ ποτέ! Μεγάλη κινητοποίηση μέσω μηνυμάτων/τηλεφώνου. Φίλη μου, έδωσε 50€ (έτσι είπε) για να ειδοποιήσει άτομα σε λίστα μέσω προκαθορισμένου μηνύματος! Νεοδημοκράτισα που δεν είχε ξανασχοληθεί με το "σπορ". Για να έχουμε ξανά έναν...."Στασινό" που θα βγάζει ανακοινώσεις υπέρ του ΝΑΙ στα μνημόνια. Κατάντια. Έχουμε αυτούς που μας αξίζουν τελικά. Καλές εισφορές...

Link to comment
Share on other sites

Είδαμε και την "αριστερά" που διέλυσε τα πάντα...Ήταν μια μικρή πρόβα για το μεγάλο γλέντι που θα πάθει ο μικρός Αλέξης σύντομα.

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ηρεμήστε με τα πολιτικά γιατί θα το κλείσω.

 

ΑΜΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΑΣ, ΝΥΣΑΦΙ ΠΙΑ (ΡΕ   ikaros13    E Λ Ε Ο Σ  ME  TA  ΑΣΧΕΤΑ  ΠΙΑ) !!!!!!!!

 

Και σας θυμίζω ότι τα σχόλια στις ειδήσεις άνοιξαν με δέσμευση ότι θα κινηθείτε στα πλαίσια ευγενούς συμπεριφοράς.

 

Τέλος η ανοχή, ο τίτλος είναι άλλος και δεν είναι αν πάτωσε η ΕΛΕΜ, η Ελένη και δεν ξέρω και γω πια άλλη.

 

Αν υπάρξει άλλο όμοιο σχόλιο το κλείνω οριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Είχε ενδιαφέρον πάντως να δεις με προσοχη τα ψηφοδέλτια....

Ετσι , βρήκα υποψήφιο στην  ΕΕΕ συνάδελφο συμφοιτητή μου ο οποίος δεν έχει σχέση με το σπορ....

Ακόμα πιο ενδιαφέρον και εξωφρενικό  , υποψήφιο για πειθαρχικό παρακαλώ , συνάδελφο που σήμερα εμπλέκεται με τρόπο "υπόγειο" σε υπό ανάθεση έργο.....

Προσωπικά δεν έκανα κομματική επιλογή. 

Ψήφισα λοιπόν άξιους συναδέλφους από διαφορετικούς πολιτικούς χώρους.

 

ΥΓ .Του ενός θα του το κρατάω χρόνια γιατί για χάρη του ψήφισα παράταξη που είμαι πάντα αντίθετος πολιτικά.



 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.