Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χάθηκαν 30.000 θέσεις εργασίας στον χειρότερο Ιανουάριο από το 2001


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είχαμε και Μουντιάλ όμως και το 7-1 της Γερμανίας στον τελικό. Ε από εκεί άρχισαν να παίρνουν τα πάνω τους

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά μπρε Ίκαρε το δικό μου άσχετο με τον Σαμαρά (για την ανεργία) …

Αλλά κι εσύ με το Μουντιάλ και την Γερμανία 7-1 το τερμάτισες λέμε…… (λες και άνοιξαν χιλιάδες θέσεις εργασίας στην Ελλάδα που θα έφτιαχναν τις κόρνες στα Γήπεδα της Ν. Αφρικής ή σημαιάκια ντόιτσλαντ)…

 

 

(τεσπα….. τέλος το οφφ τόπικ)

Link to comment
Share on other sites

Από τη μία κλαίνε οι γονείς για τα άνεργα παιδιά τους και από την άλλη η σύνταξη των 800 ευρώ ή ο μισθός των 1000 του δημοσίου είναι λίγος.

Link to comment
Share on other sites

Τι πολύς είναι; 800 χαλάω σε 15 μέρες χωρίς νοίκι. Βάλε να έχει ενοίκιο κάποιος θέλει πάνω από 1000ρικο για τα βασικά μόνο

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πούλα το τζιπ (ρίχτο και στη θάλασσα άμα δεν) και βολέψου με ντίζελ 1250cc, προλαβαίνεις να κάνεις απόσβεση πριν φτάσεις να πληρώνεις 1000€/15μερο.

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνεται ότι δεν έχουμε καταλάβει ότι η χώρα βρίσκετε σε μη ανακτώμενη τροχιά κατάρρευσης. Να το πω απλά. Το μαγαζί έκλεισε και θα ανοίξει πάλι σε 30-50 χρόνια ... αν ανοίξει.

Edited by Ροδοπουλος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω τι θα γίνει με τα έσοδα που θα ανακοινώσουν μετά το στρώσιμο της λειτουργάις του ΕΦΚΑ και όσων πάνε να πληρώσουν τα ειδοποιητήρια. Λογικά θα είναι αρκετά μειωμένα λόγω του κλεισίματος και των τερματισμών σε πολλά μπλοκάκια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.