Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Στο δημόσιο πέρασε το ΚΠΙΣ Νιάρχος


Engineer

Recommended Posts

Τωρα αν εγω πω οτι αυτο το εργο ειναι ακυρο , ειμαι κακος? Καταρχας εντελως ακυρο σημειο πας μονο με αμαξι. Η λυρικη απευθυνοταν σε κοσμο που πηγαινε στο κεντρο.

 

Και θα το στηριξει αραγε ο κοσμος? Θα πηγαινει? Τα δαμε και με το μεγαρο...

 

Δεν είσαι κακός, ημιμαθής είσαι. Γιατί πρωτού μιλήσουμε καλό είναι να ψάχνουμε λιγάκι. Με το πρώτο γουγκλάρισμα που έκανα βρήκα αυτό.

 

http://www.snfcc.org/visitors-center/planning-your-visit/?lang=el

 

Το συμπέρασμα είναι οτι μια χαρά πας με ΜΜΜ εκεί. Εκτός αν ανήκεις σε αυτούς που γκρινιάζουν οτι το τραμ είναι αργό και δεν το γουστάρουν. Επίσης έχουνε και δικό τους λεωφορείο για δωρεάν μεταφορά του κόσμου αλλά μόνο πριν και μετά το πέρας διαφόρων εκδηλώσεων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 32
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τωρα αν εγω πω οτι αυτο το εργο ειναι ακυρο , ειμαι κακος? Καταρχας εντελως ακυρο σημειο πας μονο με αμαξι. Η λυρικη απευθυνοταν σε κοσμο που πηγαινε στο κεντρο.

 

Και θα το στηριξει αραγε ο κοσμος? Θα πηγαινει? Τα δαμε και με το μεγαρο...

Στάση τραμ Τζιτζιφιές, 200μ. απόσταση. Και μια λεωφορειακή γραμμή μπορεί να γίνει*. Καλή θέληση και καλή προδιάθεση φτάνει να υπάρχουν.

 

* Να που υπάρχει ήδη. Βλέπεις giorgos ζω στη Σαλονίκη και έχω χάσει επεισόδια.

Edited by panos-vicious
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό με την πρόσβαση δεν το σχολιάζω καν. Έχω πάει και με αμάξι βρήκα άνετα να παρκάρω έχω πάει και με μμμ επίσης άνετα.. Είπαμε η γκρίνια μένει

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στην  χωρα  της  πτώχευσης  προφανως  προστιθεται  ενας  ακομα  φορος  για  τους  ιθαγενείς

γιατι  μην  μου  πειτε  ότι  το  δημοσιο  θα  το  συντηρει  από  τα  εσοδα  που  θα  εχει  από  τις  εκδηλώσεις  που  δεν 

θα  φτανουν  ουτε  για  τους  μισθους  των  βυσματων  που  θα  διοριστουν  οσονουπω .

και  η  αναπτυξη  καλπαζει ...................με  διορισμούς  στους  δημους  και  νεους  φορους .

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι προπαντός για βολεμό "ημετέρων" που θα πληρώνει το πόπολο για την "πνευματική του ανύψωση" μέσα από την κρατική κακο-διαχείριση!  Έπρεπε να λειτουργεί ως οικονομικά αυτοδύναμο και  με απαραίτητο όρο τον ισοσκελισμένο ετήσιο προυπολογισμό του. .....

Link to comment
Share on other sites

Κατανοητή η γκρίνια, αλλά δώστε βρε παιδιά ένα περιθώριο. Ίδωμεν που λένε.

Καλή σαρακοστή.

Edited by panos-vicious
Link to comment
Share on other sites

εχουμε  δει  συναδελφε  και  ξερουμε  ολες  οι   δημοσιες  ΔΕΚΟ   σε  βαζουν μεσα  πολλα  δις  τον  χρονο   

που  αν  δεν  ηταν  κρατικα  πιθανότατα  να  ειχαν  πεσει  οι  φοροι  στο  50 %  των  σημερινων  και  να  υπηρχε  και  περισευμα  

να  πληρωνεις  και  τα  τοκοχρεωλυσια  των  δανειων  στους  γερμανους , θα  ειχες  αναπτυξη   και  δεν  θα  περιμενες  σαν  λιγουρι   στην  σειρα   μηπως  και  σου  ερθει  κανενα  αυθαιρετο  η  ενεργειακο  πιστοποιητικο  για  30  ευρω  το  κομματι  ξερουμε  επομένως  γιαυτο  μιλαμε  και  φωνάζουμε 

φυσικα  ο  κοσμος  εχει  άλλη  αποψη  γιαυτο  ας  πληρωνει    αλλωστε  αν  δεν  ξερεις  πειραματίζεσαι   για  5-6  δεκαετιες .

Link to comment
Share on other sites

Ούτε με αυθαίρετα ασχολούμαι, ούτε και με πιστοποιητικά και δεν είμαι λιγούρι. Απλά είμαι αλλεργικός στη γκρίνια. Άσε που κάνει και ρυτίδες :).

Link to comment
Share on other sites

 Απλά είμαι αλλεργικός στη γκρίνια. Άσε που κάνει και ρυτίδες :).

 

Αλλεργικος στη γκρινια, αλλα για την ενημερωση της πληρωμης του ΕΦΚΑ, την επομενη μερα, μας τα εκανες...

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.