Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΕΦΚΑ: Ανάρτηση ειδοποιητηρίων πληρωμής εισφορών Φεβρουαρίου Μη Μισθωτών


Engineer

Recommended Posts

Απο το τοπικο κατάστημα ΕΦΚΑ (πρωην ΤΣΜΕΔΕ) μου είπαν ότι υπάρχουν πολλά λάθη σχετικά με την οικογενειακή κατάσταση των μελών τα οποία θα διορθωθούν εν καιρό μόλις τους δώσουν το δικαίωμα διορθώσεων τοπικά.

Τωρα σχετικά με την ανάρτηση του Φλεβάρη...ασχολίαστο..

Link to comment
Share on other sites

Έλα μ@#$ι στον τόπο σου!!! Με έχει με ληξιπρόθεσμες εισφορές 3.271,85€ με ημερομηνία οφειλής 3/4/2017!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ποσο ειναι ακριβως οτι σου βγάζει η βεβαιωση εισφορών του ΤΣΜΕΔΕ που θα βάλεις στην φορολογικη δηλωση?

 

Σταλθηκε μεσω tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το ποσό της βεβαίωσης είναι 7400 (Δεν θα βάλω αυτό στην εφορία βέβαια)

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

Ok, ρώτησα γιατί κι εμένα μου εμφάνιζε ένα ποσό χθες ως οφειλή. Ηταν ακριβώς το ποσό που σε ρώτησα. Σημερα διορθωθηκε. 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι κάτι τέτοιο... Θα το δω την Δευτέρα γιατί ΤΣΜΕΔΕ δεν σηκώνουν τηλέφωνο (τι πρωτότυπο!!!)

Link to comment
Share on other sites

Και αυτοί που έχουν δηλώνονται ανύπαντροι για να έχουν πέραση.. και κάνουν τους κινέζους

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Άκουγα συναδέλφους που έλεγαν για τα ειδοποιητηρια κ αναρωτιομουν το δικό μου γιατί δεν εμφανίζεται. Είπα να το ψάξω το θέμα κ ανακάλυψα πως έχω πεθάνει. Ναι ναι έχω εκτός της ημερομηνίας γέννησης κ ημερομηνία θανάτου. Αφού επικοινώνησα με εφκα μου είπαν να κάνω αίτηση στο τσμεδε (με φαξ!!!) στην αθηνα. Ένα μήνα τώρα καμία αλλαγή, ακόμη περιμένω την ανάσταση. Διατηρούσα μία ελπίδα για το Πάσχα αλλά τπτ. Το εφκα δεν μπορεί να κάνει κατι. Τσμεδε στη Θεσσαλονίκη δεν έχει πρόσβαση στην ηλεκτρονική καταχώρηση κ στην Αθήνα αδύνατον να τους βρεις στα τηλ. Την αίτηση Αναστάσης έστειλα ήδη 2 φορές...Κάνεις άλλος ομοιοπαθων??

Link to comment
Share on other sites

Μήπως νομίζουν ότι επικοινωνείς από τον παράδεισο; Φαντάσου να εμφανιστείς μπροστά τους.. Θαύμα θαύμα

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.