Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! Απευθύνομαι στο forum, ζητώντας τη βοήθεια σας όσον αφορά στην πτυχιακή εργασία που μου δόθηκε μόλις σήμερα με θέμα "ΔΙΑΣΤΑΣΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ". Σε μία πρώτη προσπάθεια να συλλέξω πληροφορίες για το παραπάνω θέμα , ώστε να τις παραδώσω στον εισηγητή μου, απογοητεύτηκα διότι στο Google Mελετητής , δεν υπάρχει κάτι σχετικό με το θέμα! Έτσι, βρέθηκα εδώ ζητώντας τη βοήθεια σας , προκειμένου κάποιος πιο σχετικός με το θέμα να μου υποδείξει ορισμένες πηγές πληροφόρησης! Ευχαριστώ εκ των προτέρων! Θα είμαι ευγνώμων! 

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατανοώ το περιεχόμενο αυτής της πτυχιακής….

Η διαστασιολόγηση είναι το ζητούμενο (σχεδιαστικά ??? !!!) ή κατασκευαστικά?

Ή η ιδιαίτερη αρχιτεκτονική λειτουργία? Και τι αφορά η ιδιαιτερότητα?

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πώς κι εγώ και ο συμφοιτητής μου δεν το κατανοούμε, όμως στην προκειμένη περίπτωση ο υπεύθυνος καθηγητής θέλει να ασχοληθούμε μονοι, γι' αυτό και δεν μας έδωσε κάποια έξτρα πληροφορία και ένα μονοπάτι για το που θα πρέπει να ψάξουμε! Απλώς θεώρησα οτι ίσως κάτι ανάλογο μπορεί κάποιος να έχει συναντήσει και θα μπορεί να μας πληροφορήσει! Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη…. Καθηγητής σας δίνει θέμα για διπλωματική αντί να προτείνεις εσύ θέμα? Με σκέτο Τίτλο ?? και αναζητάς με την ψυχανάλυση τι θέλει?

Σε ποια σχολή είσαι? (εγώ εξέλαβα ως δεδομένο στην αρχική μου απάντηση ότι είσαι στην αρχιτεκτονική). Είναι έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.