Μετάβαση στο περιεχόμενο

Παράταση 45 ημερών για τον Ν.4178/2013 από τη δημοσίευση της ΚΥΑ


adadim

Recommended Posts

Γιάννη την καλησπέρα μου,

... γιατί το ότι θα αναρτηθεί η απόφαση στο forum των μηχανικών δεν σου έκανε εντύπωση ?

... κατασκευή δική μου είναι  ... γιατί ως γνωστόν δεν μπορώ να αντισταθώ σε τέτοιες συζητήσεις ...

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Επος george... κάπως έτσι προβλέπεται η επόμενη παράταση πάντως...μετά την πρωτοτυπία με τις 45 μέρες αντί ξέρω γω έως 31/07 τώρα μπορεί να βγει κάπως έτσι....

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Αυτό είναι και το σωστό αφότου η τελική προθεσμία αφορά την υπαγωγη στο νόμο και τίποτα περισσότερο. Απλά με τα τζιμανια που κυκλοφορούν σε υπουργεία παραυπουργεια πρωιναδικα κλπ δε ξέρεις τι μπορεί να εμφανιστεί στην πορεία...
Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρολ'αυτα πουθενα δεν αναφέρεται οτι εως 26ιουλιου πρεπει να γινει οριστικη υπαγωγη. Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

...

... γιατί το ότι θα αναρτηθεί η απόφαση στο forum των μηχανικών δεν σου έκανε εντύπωση ?

...

εδώ που τα λέμε λογικότατο θα ήταν ....

 


 

Σάββατο 22 Ιουλίου είναι καλά;

 

και η επικρατούσα απάντηση μέχρι τώρα που μιλάμε είναι γιόκ παράταση

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω που βασιζεται αυτο? Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΥΤΗ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΧΕΔΙΟΥ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΝΟΜΟΥ, ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΝΟΜΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ?εχει πει καποιος οτι πρεπει να γινουν οριστικες υποβολες?? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΟΥΔΕΙΣ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ εχω την αισθηση οτι εφόσον εισαι εντος νομου δλδ παραβολο κτλ, δεν υπαρχει πρόβλημα για διορθώσεις κτλ χωρις να πας στο νεο νομο ΜΕ ΤΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΧΕΔΙΟ, ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ. ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ 4178.....

Link to comment
Share on other sites

και η επικρατούσα απάντηση μέχρι τώρα που μιλάμε είναι γιόκ παράταση

 

πάντως ο Στασινός στη συνέντευξή του ζήτησε παράταση...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.