Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Εξοικονόμηση κατ΄οίκον: Καλύφθηκε ο προϋπολογισμός στις περιφέρειες Ηπείρου, Δυτικής Ελλάδας και Θεσσαλίας


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 27
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

χαχαχα απόλυτο φιάσκο... Η ανοργανωσιά σε όλο της το μεγαλείο. Πρόγραμμα 3 ημερών, πότε πρόλαβαν να ελεγχθούν οι αιτήσεις πότε εγκρίθηκαν πότε πήραν αριθμό πρωτοκόλλου ο θεός και η ψυχή τους. Τέλος και για την ΑΜΘ τα φράγκα... Τι λένε στον πελάτη που δεν πρόλαβα να κάνω αίτηση επειδή το σύστημα υπολειτουργούσε? οέο???

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο..

μας έλειψες

:)

 

Κι εμένα μου 'λειψα .... είπα να έγραφα κάτι του τύπου:
 
"Εγκρίθηκε ο διπλασιασμός του συνολικού ποσού που έχει διατεθεί για το «Εξοικονομώ Κατ' Οίκον ΙΙ» από τα 350 εκατ. ευρών, στα 700 εκατ. ευρώ ανακοίνωσε πριν λίγο με δελτίο τύπου ο υπουργός Ενέργειας Γιώργος Σταθάκης.
Ανοίγει, εκ νέου σήμερα Πέμπτη 22/05/2018 και ώρα 20:00 για τέσσερις ημέρες (έως την Δευτέρα 26-03-2018 και ώρα 24:00) το σύστημα για υποβολή νέων  αιτήσεων στις Περιφέρειες Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης, Κεντρικής Μακεδονίας, Ηπείρου, Θεσσαλίας και Δυτικής Ελλάδας."
 
αλλά μάλλον θα ήταν πολύ χοντρό!!!! .... και απρεπές  8-)  από μέρους μου ... γιατί ίσως κάποιοι που δεν ξέρουν το ποιόν μου μάλλον θα χάλαγαν το F5 !!!!
Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Στη Δυτική Μακεδονία (Φλώρινα, Κοζάνη, Καστοριά, Γρεβενά) να δούμε τι έχει να γίνει.

 

Το ενδιαφέρον είναι Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο και τα ποσά ελάχιστα.

Link to comment
Share on other sites

Δύο δηλώσεις πρόλαβα να κάνω. Εδώ και 3 ημέρες το σύστημα υπολειτουργούσε και κολλούσε κάθε λίγο και λιγάκι ή ήταν πεσμένο. Σήμερα άνοιξε από τις 14:30 έως και τις 17:00 όπου σταμάτησε να δέχεται νέες δηλώσεις.

 

Ωραία πράγματα, συγχαρητήρια. Πως κατάφεραν και έγιναν 21.000 δηλώσεις δεν καταλαβαίνω. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγιναν 21.000 δηλώσεις μέχρι τέλους.

 

Κατόπιν εορτής βγήκε ανακοίνωση ότι θα ανοίξει ξανά το σύστημα για εκκρεμείς δηλώσεις.

 

Προφανώς σε κάποιες εταιρείες είχαν γνώση από πριν για αυτό και απλά κάνανε νέα αίτηση χωρίς να συμπληρώνουν τίποτα παραπέρα.

 

Έχω μαζέψει εδώ τα παράπονά μου για το σύστημα http://www.michanikos.gr/topic/52358-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%AC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CE%BE%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%8C%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%AF%CE%BA%CE%BF%CE%BD-%CE%B9%CE%B9/

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.