Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Ανενεργά τριγωνομετρικά Γ.Υ.Σ


Recommended Posts

5 λεπτά πριν, jojo said:

Απο την στιγμη που μιλας για rtk δεν εισαι ιδιωτης και μπορουμε να συννενοηθουμε πιο ευκολα

ΥΓ

Η ΓΥΣ θεωρω απιθανο να σου δωσει τις παλιες τιμες, εχουν γινει αρκετες προσπαθειες για πολλα τριγωνομετρικα. Δεν χανεις τιποτα, αλλα δεν ειμαι αισιοδοξος να σου δωσει τιμες απο την παλια επιλυση

Ναι θα συμπληρωσω στοιχεια ,οκ.Ελπιζω να μου δωσει και γω για να κανω και αυτή τη συγκριση.Ευχαριστω πολύ για το ενδιαφερον!

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι εχεις και ολα τα ΗΑΤΤ εκει γυρω και βγαινουν καλα μεταξυ τους. Στη νεα επιλυση παντως δεν δειχνει κατι (αναφορα) για παλιο. (Μιλαμε παντα για ΗΑΤΤ)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το Τριγωνομετρικό αυτό  είναι στο φύλλο της Εδεσσας με το αριθμό 25 (098025).Οι τιμές που μας έδωσες είναι ακριβώς οι ίδιες που δίνει η ΓΥΣ Και σήμερα ακόμη. 

Από αυτό βγάζω εγώ το δικαίωμα,  πως είναι το τελευταίο που μέτρησε η ΓΥΣ. Αν τώρα, όπως λες, η ΓΥΣ έβαζε εκεί δίπλα ένα άλλο με την πλακέτα (δεν ξέρω αν το κάνει) δεν θα έδινε τις παλαιές τιμές.

Ρώτα κάποιον συνάδελφο της περιοχής, από Έδεσσα!

21 λεπτά πριν, atzio11 said:

 

 

Link to comment
Share on other sites

μπορει ΝΙκο να σου δωσει τις τιμες ΗΑΤΤ (οπως τις εχει σημερα μονο) εφοσον ειχε αλλο κωδικο (αντι για 025) αλλα δεν εχει διπλα εστω και με την ενδειξη κατεστραμμενο. Για να σου δωσει (ειτε του 025, ειτε αλλου με την παλια επιλυση) πολυ χλωμο, δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, nbr said:

Φίλε το Τριγωνομετρικό αυτό  είναι στο φύλλο της Εδεσσας με το αριθμό 25 (098025).Οι τιμές που μας έδωσες είναι ακριβώς οι ίδιες που δίνει η ΓΥΣ Και σήμερα ακόμη. 

Από αυτό βγάζω εγώ το δικαίωμα,  πως είναι το τελευταίο που μέτρησε η ΓΥΣ. Αν τώρα, όπως λες, η ΓΥΣ έβαζε εκεί δίπλα ένα άλλο με την πλακέτα (δεν ξέρω αν το κάνει) δεν θα έδινε τις παλαιές τιμές.

Ρώτα κάποιον συνάδελφο της περιοχής, από Έδεσσα!

 

Δεν αντιλεγω ,απλα λεω πως παλαιοτερα υπηρχε στην ιδια περιπου θεση τετραγωνο τριγωνομετρικο βαθρο και αντικατασταθηκε μετα το 1980 από νέο κυλινδρο!

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, jojo said:

μπορει ΝΙκο να σου δωσει τις τιμες ΗΑΤΤ (οπως τις εχει σημερα μονο) εφοσον ειχε αλλο κωδικο (αντι για 025) αλλα δεν εχει διπλα εστω και με την ενδειξη κατεστραμμενο. Για να σου δωσει (ειτε του 025, ειτε αλλου με την παλια επιλυση) πολυ χλωμο, δυστυχως

Συμφωνω πως λιγο δυσκολο να βρεθει κατι από την ΓΥΣ,τους εκανα ένα ερωτημα βεβαια και περιμενω απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

Με μια γρηγορη ματια παντως ομοιοτητας οι τιμες ΗΑΤΤ που μας εδωσες ειναι πιθανοτατα του νεου. Το παλιο τι τιμες εχει; εχεις και αλλα εκει γυρω απο τον ιδιο τριγωνισμο; Στο τευχος λεει απο που δημιουργηθηκαν;

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, jojo said:

Φανταζομαι εχεις και ολα τα ΗΑΤΤ εκει γυρω και βγαινουν καλα μεταξυ τους. Στη νεα επιλυση παντως δεν δειχνει κατι (αναφορα) για παλιο. (Μιλαμε παντα για ΗΑΤΤ)

Ναι εχω κανει πολλες εφαρμογες -διαπιστώσεις!

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, jojo said:

Με μια γρηγορη ματια παντως ομοιοτητας οι τιμες ΗΑΤΤ που μας εδωσες ειναι πιθανοτατα του νεου. Το παλιο τι τιμες εχει; εχεις και αλλα εκει γυρω απο τον ιδιο τριγωνισμο; Στο τευχος λεει απο που δημιουργηθηκαν;

Αυτές οι τιμες που παραθεσα είναι του νεου...παντα σε ΗΑΤΤ ΓΥΣ.Του παλιου περιμενω απαντηση από την ΓΥΣ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.