Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ανενεργά τριγωνομετρικά Γ.Υ.Σ


Recommended Posts

Μόλις τώρα, jojo said:

η γνωστη απαντηση δηλαδη, μιλησες με κανεναν αξιωματικο τηλεφωνικα, μηπως τυχον ψαξει στο αρχειο;

Μιλησα με καποιον κυριο Ταδε,που ειπε να παει μεσα στο άλλο γραφειο να ρωτησει τι δινουνε και ειπε να τον ξανακαλεσω για να μου πει.

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, jojo said:

η γνωστη απαντηση δηλαδη, μιλησες με κανεναν αξιωματικο τηλεφωνικα, μηπως τυχον ψαξει στο αρχειο;

Jojο, πολύ μα πολύ δύσκολο να του δοθούν...

Edited by dimamp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 λεπτά πριν, atzio11 said:

Μιλησα με καποιον κυριο Ταδε,που ειπε να παει μεσα στο άλλο γραφειο να ρωτησει τι δινουνε και ειπε να τον ξανακαλεσω για να μου πει.

Νομίζω μία "παλια καραβάνα" συνάδελφος ίσως έχει κάτι στο αρχείο του...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, dimamp said:

Νομίζω μία "παλια καραβάνα" συνάδελφος ίσως έχει κάτι στο αρχείο του…

Ωπα ...,ποιος είναι ,μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζι του?

Link to comment
Share on other sites

Με το χρόνο που έχασε, θα μπορούσες να μετρήσεις ολόκληρη την διανομή. Και τελικά σου είπαν ότι σου είπαμε εμείς. 

Το 1983-84 πήρα σπαρταριστά τυπωμένα από την ΓΥΣ όλα τα Τρ. Σημ. της Ελλάδας (σε πάνω από 500 σελίδες, γιατί τότε PC... giok). Απο περιέργεια τα είδα, αλλά δεν αναγράφεται στο τριγωνομετρικό σου η λέξη "κατεστραμμένο" , γιατί τότε η ΓΥΣ τα πάτησε όλα (ενώ την λέξη την χρησιμοποιεί  σε πολλά άλλα σημεία. Την λέξη "νέο" ποτέ). .....Τζάμπα ψάχνεις λοιπον. Κλείστε το το Θέμα.

.......................  μάλλον Κακώς έγραψα και εγώ

Τελεία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, nbr said:

κάντε τώρα νέο γύρο για το βιβλίο, αλλά αφήστε απ΄έξω την φίλη & συν-φοιτήτρια Μπαλοδήμου.  

 

Τον Δ.Δ. Μπαλοδήμο εννοούσα όχι την αγαπητή σύζυγό του! (θυμάμαι μας έκανε ΜΕΤ η κ. Αγάτζα - Μπαλοδήμου)

ΥΓ nbr μικρός είσαι τελικά χεχεχεχε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

18 λεπτά πριν, nbr said:

Το 1983-84 πήρα σπαρταριστά τυπωμένα από την ΓΥΣ όλα τα Τρ. Σημ. της Ελλάδας (σε πάνω από 500 σελίδες, γιατί τότε PC... giok). Απο περιέργεια τα είδα, αλλά δεν αναγράφεται στο τριγωνομετρικό σου η λέξη "κατεστραμμένο" , γιατί τότε η ΓΥΣ τα πάτησε όλα (ενώ την λέξη την χρησιμοποιεί  σε πολλά άλλα σημεία. Την λέξη "νέο" ποτέ). .....Τζάμπα ψάχνεις λοιπον. Κλείστε το το Θέμα.

Τι το ήθελες και το ανέφερες τώρα αυτό? Είναι να διαβάζω τέτοια πράγματα ρακοσυλέκτης άνθρωπος???? Όταν έρθω Θεσσαλονίκη ετοίμασέ μου μια κόπια!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειναι μαλλον το αρχειο που εχουμε ολοι με τα Ν001 (και Ε001 μεταγενεστερα οταν βγηκε το εξα)

387 φυλλα χαρτη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.