Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση των μελών του Forum


ak2

Recommended Posts

Εγώ προτείνω το εξής :

Ήδη είμαστε 2567 μέλη και με τους ρυθμούς που έχει πιάσει το forum (περίπου 20 νέα μέλη την ημέρα) σε καμιά 20αριά μέρες θα είμαστε 3000. Τι λέτε να κανονίσουμε τότε τη συνάντηση να το "γιορτάσουμε";

 

Μας δίνει αρκετό χρόνο για να το οργανώσουμε και να μαθευτεί. Και θα δώσουμε και λίγο σασπενς στην υπόθεση! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Και δεν παμε για κανα μεγαλο τσιμπουσι και ν αφησουμε τον καφε??Η νηστεια θα χει τελειωσει μεχρι τοτε....

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λεγατε για μεγαλη τεταρτη?Μιας και οι δουλειες πανω-κατω τελειωνουν για τις γιορτες? κατα το μεσημερακι???????

Οσο για τις περιοχεσ ας κανουμε 1-2 συναντισεις σε τοπικο επιπεδο και με πιο καλη οραγανωση κανονιζουμε καπου στο ενδιαμεσο Βολο πχ.

Link to comment
Share on other sites

Αρη σου έρχομαι...! Στα πανέμορφα Χανιά!

Θα είμαι εκεί για 5 μέρες για το Πάσχα οικογενειακώς.

'Ερχομαι τακτικά όσο μπορώ 2-3 φορές το χρόνο και συνήθως τέτοιες μέρες. Θα είμαι εκεί από την Μ. Παρασκευή. Γράψε μου σε E-mail το τηλέφωνο σου και θα το πιούμε το καφεδάκι στο λιμάνι.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι Χανιά αλλά σήμερα φεύγω για τις διακοπές τπυ Πάσχα :sad:

Πάντως αν μαζευτούμε αρκετοί από Κρήτη μπορούμε να κανονίσουμε κάτι

Καλό Πάσχα σε όλους :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Admins, ακούσατε όλες τις απόψεις. Θέστε τόπο και χρόνο της συνάντησης ή των συναντήσεων.

 

Πάντως τα 3.000 μέλη το forum θα τα συμπληρώσει μέσα στον Μάιο. Είναι μια καλή αφορμή για συνάντηση.

 

Χρήσιμο θα ήταν πάντως να στείλετε και ειδοποιήσεις με email σε όλα τα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.