Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Άδεια συνεργείου μοτοσυκλετών


goalroufas

Recommended Posts

Συνάδελφοι καλησπέρα, θα ήθελα να μάθω τι διαδικασίες και τι δικαιολογητικά χρειάζονται για να βγάλω άδεια συνεργείου μοτοσυκλετών σε ήδη υπάρχουσα έκθεση μοτοσυκλετών.

Αναλυτκότερα, σε έναν χώρο 120 m2 υπάρχει έκθεση με μηχανές και ο ιδιοκτήτης μου ζήτησε να κινήσω τις διαδικασίες έτσι ώστε στο πίσω κομμάτι του καταστήματος να φτιάξει συνεργείο.

Μπορεί να γίνει συμπλήρωση στην ήδη υπάρχουσα άδειά του ή πρέπει να γίνει αλλαγή χρήσης;

Και τι βήματα θα πρέπει να ακολουθήσω;Τι δικαιολογητικά θα χρειαστώ;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστει μια επισκεψη στο συγκοινωνιων της περιοχής σου .Θα σου δωσουν τα απαραιτητα δικαιολογητικα βεβαια και απο το yme μπορείς να τα βρεις .

Εν συντομια θες σε πρώτη φάση αδεια ιδρυσης και στην συνεχεια αδεια λειτουργιας η χρήση αναφερεται στα δικαιολογητικα που θα πάρεις .

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε καλύτερα στο συγκοινωνιών της περιοχής σου, γιατί σε πολλές περιπτώσεις ζητούν λιγότερα ή περισσότερα δικαιολογητικά με διαφορετική χρονική σειρά και προδιαγραφές.

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ πολύ μήπως υπάρχει καποίος που έχει προυπολογισμό σε ηλεκτρονική μορφή για άδεια ίδρυσης συνεργείου μηχανικών μερών οχημάτων και μοτποδηλάτων;

mail:[email protected]

ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ πολύ μήπως υπάρχει καποίος που έχει προυπολογισμό σε ηλεκτρονική μορφή για άδεια ίδρυσης συνεργείου μηχανικών μερών οχημάτων και μοτποδηλάτων;

mail:[email protected]

ευχαριστώ...

 

 

Φίλε μου αν το βρήκες το χρειάζομαι κι εγώ...

 

[email protected]

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παρακαλώ πολύ μήπως υπάρχει καποίος που έχει προυπολογισμό σε ηλεκτρονική μορφή για άδεια ίδρυσης συνεργείου μηχανικών μερών οχημάτων και μοτποδηλάτων;

mail:[email protected]

ευχαριστώ...

 

Μήπως βρήκες τελικά εκείνο τον προυπολογισμό γιατί τον χρειάζομαι κι εγώ;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.