Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Σύστημα αμοιβών Τ.Ε.Ε.


Recommended Posts

Μέχρι πότε προβλέπεται να ισχύει ακόμα αυτό το σύστημα αμοιβών;

 

Βιαζόμαστε; :) Δε νομίζω ότι θα πάψει να λειτουργεί ποτέ! Αφού τα φορολογικά θα συνεχίζουν να υπολογίζονται και να ελέγχονται ακόμα και με βάση το υπό εξέταση σχέδιο νόμου και ο υπολογισμός αμοιβών πρακτικά δεν καταργείται το σύστημα θα συνεχίσει πιστεύω. Άσε που οποιαδήποτε αλλαγή δεν πρόκειται να γίνει πριν την πάροδο 4μηνου από την ψήφιση του όποιου τελικού νόμου. Από το καλοκαίρι (και αν) η όποια αλλαγή προβλέπω. Επί της ουσίας του ερωτήματός σου, πάρε τηλέφωνο στο ΤΕΕ. Δε μπορεί να γίνει το οτιδήποτε εξ'αποστάσεως και μέσω του online αν έχεις υποβάλλει και έχεις καταθέσει τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτά βαρέθηκα και την γραφειοκρατία που τραβάμε για το σύστημα των αμοιβών, και λέω ας πάει στον διάολο έτσι όπως είναι.

Είναι πάνω από 1 ώρα που προσπαθώ να τηλ/σω και ακούω .....οι γραμμές του τμήματος είναι κατειλημμένες...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βιάζομαι καθόλου, απλά επειδή έχω ήδη άδεια μέσα, φοβάμαι μη με βρεί κανένα κακό ;)

Κι εγώ τηλεφωνώ από το πρωί αλλά δε το σηκώνει κανείς. Ποιό νούμερο παίρνετε, μήπως κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει γραφειοκρατία ρε παιδιά; Υποδειγματικά δουλεύει το σύστημα. Προσέχετε λίγο παραπάνω για να μην κάνετε λάθη! Τα δύο μόνα μεγάλα "αγκάθια" στη διαδικασία, είναι το ΦΕΜ που πρέπει να πληρώνεται σώνει και καλά στη ΔΟΥ της έδρας μας και η απαράδεκτη, ελεϊνή, αισχρή ΕΤΕ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.