Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ήρθε η ώρα να την κάνουμε. Πού θα πάμε;


Timoros

Πού να πάμε όμως;  

68 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Πού να πάμε όμως;

    • Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής
      5
    • Καναδάς
      7
    • Αυστραλία
      7
    • Αγγλία
      3
    • Γερμανία
      1
    • Γαλλία
      4
    • Νορβηγία
      8
    • Βουλγαρία
      10
    • Τουρκία
      2
    • Σουηδία
      8
    • Ελβετία
      4
    • Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
      9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 49
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νομίζω πως εδώ αυτά θα ήταν αυθαίρετα. Αιγιαλός, Δάσος...εμείς είμαστε πολιτισμένοι!!! Αυτά είναι για τους απολίτιστους τους βόρειους!!!!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ασε που πρεπει να σου αρεσει το ψαρεμα για να πας να μεινεις εκει... Γιατι τι αλλο να κανεις σε εκεινο το μερος?

Ψαρεμα, κυνηγι βατραχιων, καλλιεργεια λαχανικων κτλ

Επιστροφη στη φυση ενα πραγμα

 

Τον κανονισμο λειτουργιας του χωριου τον ειδατε? Η αυστηροτητα των κανονων συμμετοχης του φορουμ δεν ειναι τιποτα μπροστα του...

Αφου δικαιουσαι να φτερνιζεσαι παλι καλα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως εδώ αυτά θα ήταν αυθαίρετα. Αιγιαλός, Δάσος...εμείς είμαστε πολιτισμένοι!!! Αυτά είναι για τους απολίτιστους τους βόρειους!!!!!!:rolleyes:

 

+1000

Εμείς εδώ δεν επιτρέπουμε ούτε ανεμογεννήτριες στις κορυφογραμμές στα 1500+μ υψόμετρο. Ας είναι καλά οι οικολόγοι με τους κορμοράνους στον ελαιώνα...

Link to comment
Share on other sites

....Θα προτεινα Αυστραλια, Νέα Ζηλανδια! Απ'οσο εχω γνωρισει τους τυπους ειναι αρκετα χαλαροι... Εχει και καλο καιρο... Τι αλλο θες.... Οσοι σκεφτονται βορειες χωρες (Σκανδιναβια, Καναδα κτλ...) οφειλουν να αναλογιστουν οτι το κρυο της Ορεστιαδας δεν ειναι τιποτα μπροστα σαυτο που θα συναντησουν επι πολλους μηνες :)

Link to comment
Share on other sites

στο μεξικο....

 

με τοσο αγχος και στρες....

 

θελω να παω καπου να αραξω και να ξαναραξω με την καπελαδουρα και να δοκιμαζω νεες ποικιλιες τεκιλα

Link to comment
Share on other sites

για Ινδονησια εχει κανεις αποψη?χτες συναντησα ενα παληο πελατη,που την εχει αραξει εκει και ηταν πολυ ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

για Ινδονησια εχει κανεις αποψη?χτες συναντησα ενα παληο πελατη,που την εχει αραξει εκει και ηταν πολυ ευχαριστημενος

 

Από Ινδονησία όχι, από Μαλαισία (δίπλα δηλαδή ;)) , ιδίως η νησιωτίκη είναι φοβερή και πολύ φτηνά για το δικό μας ΤΩΡΙΝΟ επίπεδο, σε δύο χρόνια μπορεί να μας φαίνεται ακριβή. Ακριβά τα εισητίρια να πας βεβαία και τι δούλεια θα κάνεις στην νησιωτική Μαλαισία ...

Για διακοπές πάντως είναι εκπληκτικά.

Στην Kuala Lumpur θα βρεις δουλεία αλλά η ζώη είναι όπως σε κάθε μεγαλούπολη, επιπλέον το κλίμα είναι πολύ ζεστό αλλά έχει και τρελλή υγρασία. (Από 24 έως 32 βαθμούς κελσίου μέση θερμοκρασία και υγρασία μέση πάνω απο 72%).

Μάλλον για διακόπες στην νησιωτική το κόβω όχι για δουλειά :P

 

Υ.Γ. Δεν έχω πάει εγώ έχω γνώστο μου όμως που το κατέχει πολύ καλά το θέμα τη συγκεκριμένης χώρας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.