Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Insoft - Αμοιβές Μηχανικών


terry

Recommended Posts

Αγαπητή Insoft μία πολύ χρήσιμη προσθήκη στο πρόγραμμα σας, έστω και σαν ξεχωριστό module που μπορεί να το επιλέξει όποιος θέλει, θα ήταν ο υπολογισμός προστίμων για αυθαίρετα!

Οι επιλογές "στην πιάτσα" δεν είναι πολλές και νομίζω ότι θα έβρισκε μεγάλη ανταπόκριση και θα καθιστούσε και το πρόγραμμα απόλυτα ολοκληρωμένο.

Υπάρχει μήπως κάτι στα άμεσα σχέδιά σας?

Link to comment
Share on other sites

Mηπως να σκεφτουμε αργοτερα και κατι για αμοιβες στα δημοσια εργα??

 

Λέμε τωρα..

 

+1 και απο μενα για τα αυθαιρετα... (δεν μου εχουν τυχει πολλες περιπτωσεις, ξερω οτι γενικα κυκλοφορει μια λιστα για τον τροπο υπολογισμου, αλλα η πολεοδομια δεν την δινει...)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Insoft μία πολύ χρήσιμη προσθήκη στο πρόγραμμα σας,.......... θα ήταν ο υπολογισμός προστίμων για αυθαίρετα!

 

Μπράβο Ηλία, πολύ εύστοχη πρόταση.Αν κρίνουμε και από το ποιόν της εταιρείας,θα μας άφηνε πάλι ικανοποιημένους.Μέσα κι εγώ,στηρίζω.....

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι.

 

Είδα στο site ότι το πρόγραμμα τρέχει σε Win7. Να υποθέσω ότι τρέχει μόνο σε 32bit ή υπάρχει και 64bit έκδοση για τους χρήστες των Win7 - 64bit;

 

Και αν υπάρχει μόνο σε 32bit έκδοση, αυτή μπορεί να τρέξει σωστά σε 64bit έκδοση των Win7 μέσω WOW64;

Link to comment
Share on other sites

@Insoft:

 

Είδες τί παθαίνεις όταν βγαίνεις σε ανοικτό διάλογο?:lol:

 

Ο καθένας λέει το μακρύ του κ το κοντό του........;)

 

Σε γενικές γραμμές πάντως κ απ' όσους συναδέλφους έχω ρωτήσει,δεν έχουν σοβαρά παράπονα ΟΥΤΕ από το πρόγραμμα το ίδιο,ΟΥΤΕ από την εξυπηρέτηση πελατών.Κ πάλι ΜΠΡΑΒΟ.

 

Τέλος,επειδή όλοι λένε κ από μια γνώμη,έτσι κ εγώ θα ξαναπώ τη γνώμη μου για δυνατότητα αγοράς του προγράμματος ΑΠΑΞ.Διότι τώρα που το laptop μου είναι για πέταμα κ πήρα νέο,θα πρέπει να αγοράσω μια επιπλέον άδεια.Βέβαια είναι ΦΘΗΝΟΤΕΡΗ από το ν' αγόραζα hasp διότι είμαι ήδη πελάτης,αλλά παρ' όλα αυτά αποτελεί πρόταση βελτίωσης.

Link to comment
Share on other sites

Kαι συ το μακρυ σου και το κοντο σου ειπες φιλε [email protected] ... :smile:

 

 

Δεν χρειαζεται να ξαναπληρωσεις το προγραμμα. Αφου αλλαζεις υπολογιστη παιρνεις καινουριο κωδικο ενεργοποιησης για το νεο λαπτοπ και καταργεις την παλια...

 

Και θα μου πεις ποιος λεει στην εταρεια οτι δεν εχεις 2 αδειες...Εμμ..αν ειναι για 120Ε να κανεις ολη αυτη την πλεκτανη χαλαλι σου...Αλλα θα σε τσακωσει στην αναβαθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.