Μετάβαση στο περιεχόμενο

Insoft - Αμοιβές Μηχανικών


terry

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ, θα το σκεφτώ...

Μάλλον δεν έχεις και πολύ επαφή με την πραγματικότητα.

Ούτε του κ.Καραβούζη και το πόσο πολύ εξυπηρετεί, ούτε με άλλα προγράμματα της αγοράς.

Άμα δε σου αρκεί ότι είναι το πρώτο πρόγραμμα που αναβαθμίστηκε και ότι κάθε μα κάθε φόρα

σου μιλάει στο τηλέφωνο ή σου απαντάει στο mail ο προγραμματιστής,

μπορείς να πας σε άλλα εμπορικότερα προγράμματα και να πληρώνεις 250€/χρόνο + 300-400 κάθε αναβάθμιση για να διαβάζεις τα newsletter τους.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνίσω με τους προλαλήσαντες. Εξαιρετικός ο κ.Καραβούζης.

 

Ο μόνος που σε εξυπηρετεί και out of the office hours ;).

 

Και σου προσφέρει updates χωρίς επιβάρυνση, χωρίς συμβόλαια κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Η νέα έκδοση είναι γεγονός. Μπορείτε να την κατεβάζετε. Θα κάνουμε κάθε προσπάθεια για γρήγορη ενεργοποίηση.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

από τα πιο τίμια προγράμματα.....περιμένουμε λίγο την αναβάθμιση αλλά τι να γίνει...μην τα θέλουμε και όλα και δωρεάν όπως είναι αυτή

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω να προσθέσω τίποτα για τον κ. Καραβούζη, την INSOFT και το πρόγραμμά του, τα έχετε πει όλα.

Για τον φίλο μας Spiderman θέλω να πω ότι πρέπει να βιάστηκε να μιλήσει πριν να δει το πρόγραμμα και χωρίς να το ξέρει. Ας ''κατεβάσει'' λοιπόν την δοκιμαστική έκδοση να το δει πρώτα και μετά να μπορεί  να κάνει συγκρίσεις.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Η νέα έκδοση είναι γεγονός. Μπορείτε να την κατεβάζετε. Θα κάνουμε κάθε προσπάθεια για γρήγορη ενεργοποίηση.

 

Εμείς ευχαριστούμε κ. Γιώργο για την άμεση ανταπόκριση και ενημέρωση του προγράμματος σας....

 

Καλή δύναμη...

Link to comment
Share on other sites

''Μάλλον δεν έχεις και πολύ επαφή με την πραγματικότητα.''

Μάλλον, απορώ ρε Σταύρακα που τους βρίσκεις...Το forum έχει γίνει σχολιασμός προσωπικοτήτων, το αν εγώ περιμένω να κλείσω συμβόλαιο και μου λείπουν οι αμοιβές που με το άχρηστο πρόγραμμα ΤΕΕ δεν παίζει να κάνω και για αυτό καίγομαι και κάνω ένα παράπονο, δεν οφείλω να γίνομαι δέκτης σχολίων του κάθε ''ευχαριστημένου'' χρήστη.

Link to comment
Share on other sites

Τα σχολια σου μπορεις να τα κανεις στην εταιρεια.

Ειμαι σιγουρος οτι θα σε εξυπηρετουσε αμεσα.

 

Επισης μια χαρα συμφωνητικο κανεις και χωρις τον α/α εργου απο το ΤΕΕ. Το συμπληρωνεις μετα.

Link to comment
Share on other sites

Το forum έχει γίνει σχολιασμός προσωπικοτήτων

???

 

το αν εγώ περιμένω να κλείσω συμβόλαιο και μου λείπουν οι αμοιβές

Με ένα τηλ θα σου ενεργοποιηθεί κατά προτεραιότητα...

Το αν έπεσες ακριβώς πάνω στην αλλαγή και έχεις προβληματάκι, λύνεται εντός 15 λεπτών.

 

 

του κάθε ''ευχαριστημένου'' χρήστη.

το σωστό θα ήταν να γράψεις: του κάθε ευχαριστημένου χρήση.

Τα "" σημαίνει ότι κάποιος το παίζει ευχαριστημένος.

Απλά όμως, δεν υπάρχει λόγος κάποιος να το παίξει ευχαριστημένος γιατί δεν κερδίζει τίποτα.

Είμαστε μεγάλα παιδιά οπότε το να γλείψεις τον προγραμματιστή δε σου επιφέρει κάτι.

Άλλωστε η τιμή του προγράμματος είναι τόσο μικρή και καταβάλλεται άπαξ, οι αναβαθμίσεις είναι δωρεάν (οι περισσότερες) οπότε το να έχεις την εύνοια του "ιδιοκτήτη" δεν σου επιφέρει τίποτα.

 

Άμα θέλεις μας εξηγείς γιατί έβαλες τα "".

Για να περάσει η ώρα μέχρι να ενεργοποιηθεί δλδ η άδεια σου :smile: :-)

Edited by ssouanis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.