Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Insoft - Αμοιβές Μηχανικών


terry

Recommended Posts

Η διαδικασια ποια ειναι ? Καταθετουμε το ποσο και στελνουμε email στην Insoft για τον νεο κωδικο και υστερα απο αυτο, βαζουμε τα στοιχεια μας στο site και κανουμε download ?

 

ΥΓ. Το χαρακτηριστικα της V 7.2 δεν φορτωνουν !

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε το, βαλλε τα λέφτα στο λογαριασμο, και θα παρεις τηλεφωνικά ή με mail τον κωδικο..

 

ΥΓ. Ναι τα χαρακτηριστικα της 7.2 δεν φορτωνουν.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Ναι τα χαρακτηριστικα της 7.2 δεν φορτωνουν.

Τι εννοείτε ότι δεν φορτώνουν τα χαρακτηριστικά βρε παιδιά?

Δεξιά θα δείτε το πεδίο που λέει "Ρυθμίσεις Ημιυπαίθριων":

 

31679744.png

Link to comment
Share on other sites

Η insoft είναι φανταστική.

 

Πραγματικά τίμια και συναδελφική συμπεριφορά και υποστήριξη από έναν εξαιρετικό συνάδελφο.

 

Θα ήμουν ο πρώτος που θα το έκραζε αν κάτι δεν πήγαινε καλά......

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα πρίν 10 μέρες, στην πρώτη μου επικοινωνία μου φάνηκε αρκετά έντιμος και πρόθυμος ο κ.Καραβούζης. Τον ευχαριστούμε για τις προσφορές του στο φόρουμ και πάντα δίπλα στους νέους μηχανικούς!

Link to comment
Share on other sites

Κι από εμένα ένα μπράβο στην INSOFT και στον δημιουργό του προγράμματος. Είναι πάνω από χρόνο που χρησιμοποιώ το πρόγραμμα και πρόσφατα έκανα και την αναβάθμιση. Οι εντυπώσεις μου παραμένουν άριστες.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε ότι δεν φορτώνουν τα χαρακτηριστικά βρε παιδιά?

Δεξιά θα δείτε το πεδίο που λέει "Ρυθμίσεις Ημιυπαίθριων":

 

31679744.png

 

Εσυ Ηλία, απο οτι φαινεται, εχεις κανει ηδη την αναβαθμιση ! Εμεις λεγαμε, μεσα στο site της Insoft δεν φορτωνουν οι αλλαγες της νεας αναβαθμισης !

 

insoft.png

Link to comment
Share on other sites

CVENG δεν έχουμε ανεβάσει ακόμη τις αλλαγές στην συγκεκριμένη σελίδα. Θα το κάνουμε εντός της ημέρας. Επίσης μέσα στις επόμενες 2-3 μέρες θέλουμε να διορθώσουμε κάποιες μικρές λεπτομέρειες που μας επισημάνθηκαν από συναδέλφους και αφορούν τις ρυθμίσεις (π.χ. ΦΠΑ στο έντυπο ΕΤΕ, κάποια edit που πρέπει να μην εμφανίζονται, ένα απόσπασμα από το Ν.3843/10 που είναι ξεχασμένο στο κάτω μέρος και δεν φαίνεται, ίσως να συμπληρώνονται περισσότερα στοιχεία αυτόματα στην τεχνική έκθεση για τις ρυθμίσεις κλπ). Μόλις γίνουν αυτά, θα ανεβάσουμε την διορθωτική έκδοση 7.2 c. Γίναν όλα λίγο βιαστικά αυτή τη φορά, καθώς ήταν πολλοί οι συνάδελφοι που χρειαζόταν άμεσα την εφαρμογή για να κάνουν τη δουλειά τους.

 

Σας ευχαριστώ όλους θερμά, για τα καλά σας λόγια. Προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο, με σεβασμό απέναντί σας, το αν το πετυχαίνουμε βέβαια εσείς θα το κρίνετε.

 

Γ.Κ.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ Ηλία, απο οτι φαινεται, εχεις κανει ηδη την αναβαθμιση ! Εμεις λεγαμε, μεσα στο site της Insoft δεν φορτωνουν οι αλλαγες της νεας αναβαθμισης !

Ααααααα εντάξει τώρα κατάλαβα!

Ναι την έχω κάνει ήδη την αναβάθμιση παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.