Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αίτηση στο ΤΕΕ να μη λαμβάνουμε την έντυπη έκδοση του Ενημερωτικού Δελτίου


parist43

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κ εγώ το έχω κόψει εδώ κ κάνα τρίμηνο για λόγους εξοικονόμησης χώρου.......δεν έχω πλέον πού να τα βάλω.

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη...ανακύκλωση είναι να μην τυπωθεί καν!

Θα είχε νόημα πιστεύετε να κάνουμε μια μαζική όχληση ως michanikos.gr για να αλλάξει η κατάσταση?

Επίσης, όσοι αιτηθήκατε να μη λαμβάνετε πλέον το περιοδικό σε έντυπη μορφή,πώς το κάνατε?

Έχω πάντως την εντύπωση ότι μια μαζική διαμαρτυρία για αλλαγή θα ξεβόλευε πολύ κόσμο εκεί στο ΤΕΕ (αλλά και περί αυτό),κυρίως οικονομικά...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, όσοι αιτηθήκατε να μη λαμβάνετε πλέον το περιοδικό σε έντυπη μορφή,πώς το κάνατε?

 

Έχει επιλογή στο MyTEE.Εγώ απο κεί την έκανα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν βοηθούσε η συλλογή υπογραφών πανω σε αυτό το θέμα... για τόσα και τοσα μαζευονται υπογραφές... !

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου είναι το Ε.Δ του ΤΕΕ να είναι στη διακτρητή ευχέρεια του κάθε μέλους να το

λαμβάνει όπως τον βολεύει σε έντυπη η ηλεκτρονική μορφή.Εγώ προτιμώ την έντυπη , δεν

μου φτάνει που είμαι μπροστά σε μια οθόνη δεκα ώρες και βάλε ναχω και το ΕΔ σε ηλεκτονική μορφή , εγώ τουλάχιστον δεν το αντέχω .Γνωρίζω πολλούς που ούτε τα ανοίγουν ,αλλα κάποια ενθετα του ΕΔ προτιμώ να τα εχω σε έντυπη μορφή.

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου είναι το Ε.Δ του ΤΕΕ να είναι στη διακτρητή ευχέρεια του κάθε μέλους να το

λαμβάνει όπως τον βολεύει σε έντυπη η ηλεκτρονική μορφή.Εγώ προτιμώ την έντυπη , δεν

μου φτάνει που είμαι μπροστά σε μια οθόνη δεκα ώρες και βάλε ναχω και το ΕΔ σε ηλεκτονική μορφή , εγώ τουλάχιστον δεν το αντέχω .Γνωρίζω πολλούς που ούτε τα ανοίγουν ,αλλα κάποια ενθετα του ΕΔ προτιμώ να τα εχω σε έντυπη μορφή.

 

Σέβομαι την άποψη σου συνάδελφε αλλά το επιχείρημα της κούρασης δε στέκει κατ' εμέ!Όταν όλοι μας επισκεπτόμαστε ιστοσελίδες,συμμετέχουμε σε φόρα και και και... θεωρώ ότι πιο εύκολο θα είναι να αναρτάται κάπου και να υπάρχει σαν αρχείο εκεί και να μπορείς ανά πάσα στιγμή να ανατρέξεις σε όποιο τεύχος θες!Όσο για τη διακριτική ευχέρεια να μου επιτρέψεις να σου πω ότι ποτέ δεν ρωτήθηκα για το πώς επιθυμώ να το λαμβάνω...

Παρεμπιπτόντως δεν έχω καλή άποψη για το περιεχόμενο και την προσφορά του εν λόγω εντύπου!

 

Θα επιμείνω πάντως ότι θα ήταν καλύτερα να έχουμε μια οργανωμένη και μαζική αντίδραση!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/press/ENHMEROTIKO_DELTIO

 

ας σταματήσουν οι αποστολές, όποιος θέλει να εκτυπώνει σπίτι του.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.