Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Γιατί δε δόθηκε κάποια απάντηση στο ερώτημα του μέλους Χάρης;


Leonardo

Recommended Posts

Με τα πολλά, το πρώην μέλος ήταν ένα avatar σαν τα υπόλοιπα. Τώρα περί προσφοράς ή μη προσφοράς κάποιου εγώ τ' ακούω βερεσέ. Ήθελε να γίνει, κατά δήλωση του συνιδιοκτήτης στο michanikos, έκανε το emichanikos, έκανε τις κωλοτούμπες που βλέπουμε στα posts του που παραθέτεται κατά καιρούς και αποφάσισε να διαγραφεί.

 

R.I.P. δεν νομίζω να μου λείψεις

 

Θα σου βάλω πιπέρι στη γλώσσα!!

GRTOPO

R.I.P.? =>

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ συζήτηση, γεμάτη εκτιμήσεις συμπεριφορών με ελάχιστα στοιχεία.

Ίσως μόνο για τους μυημένους.

Αν δείχναμε τον ίδιο ζήλο και στη βελτίωση του site......

 

Ευτυχώς για σένα.

Μάλλον δε συμμετείχες ή δεν πρόλαβες να συμμετάσχεις στο eMichanikos, ώστε να έχεις τεκμηριωμένη άποψη περί συμπεριφοράς του περί ού ο λόγος.

Ακόμα πιο τεκμηριωμένη έχουν αυτοί που συμμετείχαν και στα διοικητικά του εν λόγω φόρουμ virtual democracy was the name of the game.

Ούτε και θα πήρες χαμπάρι τις επιθέσεις προς δημιουργία εντυπώσεων από τον περι ού ο λόγος στο παρόν φόρουμ το Νοέμβρη και Δεκέμβρη και λίγο πρίν την εθελούσια έξοδό του.

edit: Αν δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις .... μπορείς να διαβάσεις όσα παράθεσε πριν λίγο ο συνάδελφος Acnt...

 

Το θέμα είναι πως έχω ασχοληθεί ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλές ώρες με τις συμπεριφορές του περί ού ο λόγος και έχει φύγει η ουσία όπως είπες....

Η ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΤΡΑΦΟΥΜΕ ΑΠΕΡΙΣΠΑΣΤΟΙ αν πάψουμε να ασχολούμαστε με τον περι ού.

Σας παρακαλώ θερμώς .... υπάρχουν και ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ πράγματα να κάνουμε για το παρόν φόρουμ. Η συζήτηση να λάβει ένα τέλος .....

ΑΡ ΚΕ ΤΑ ασχοληθήκαμε, αναλύσαμε τις συμπεριφορές, αναλωθήκαμε πνευματικά και ψυχολογικά.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Η ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
καλά grtopo κόψε και συ κάτι. πριν μία βδομάδα κράζατε τη μορφοποίηση του emichanikos και τελικά κάνατε την ίδια.
Link to comment
Share on other sites

ενώ το emichanikos ήταν κάτι το εντελώς διαφορετικό απο το michanikos...βρε τι μαθαίνουμε βραδυάτικα...

Link to comment
Share on other sites

Βρε rigid.........

βρε rigid.......

καταρχάς το έχεις ξαναπεί για το κράξιμο.... που το είδες αυτό..?? Στείλε το σε παρακαλώ με π.μ να το δω.

 

Απαισιόδοξος άνθρωπος δεν μου φαίνεσαι. Τηλεφωνικά είσαι το ακριβώς αντίθετο.

Γιατί είσαι εδώ?

ΔΕΝ είναι όνειρο θερινής νυκτός.

Θα βελτιωθεί και θα βελτιωθεί ΚΑΙ με μερικές από τις προτάσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είσαι εδώ?

εγώ δεν έχω δώσει συμβουλές ποτέ σε ιδιώτη τι να πει στον μηχανικό του, γι' αυτό είμαι εδώ, γιατί μερικές φορές κάνετε κακό στο επάγγελμα

 

ενώ το emichanikos ήταν κάτι το εντελώς διαφορετικό απο το michanikos...βρε τι μαθαίνουμε βραδυάτικα...
δεν θα ανοίξω διάλογο μαζί σου
Θα βελτιωθεί και θα βελτιωθεί ΚΑΙ με μερικές από τις προτάσεις σας.
καλά κρασιά, το ακούμε αυτό από πέρυσι

 

για πες μία βελτίωση?

 

άκυρο, έγιναν magenta οι ερωτήσεις ιδιωτών. κατακόρυφη βελτίωση της ποιότητας

 

εδώ ο αρχι spammer london ήταν cms και εγώ ήμουν εκτός, με δουλεύεις?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ "δυσκαμπτε" και "δύστροπε".... :D

ΔΕΝ κόβω τίποτα... Υπάρχουν σχέδια και προτάσεις που άλλες έχουν αποφασισθεί και άλλες βρίσκονται σε επεξεργασία από τη Συντονιστική ομάδα. Σε κάποιες θα προσκληθείτε και κάποιοι να συμβάλλετε (εθελοντικά πάντα) με τις απόψεις σας - προτάσεις σας σε ομάδες εργασίας. Όλα αυτά έχουν ένα χρονικό ορίζοντα υλοποίησης με την εφαρμογή της νέας αναβαθμισμένης πλατφόρμας που θα γίνει τους επόμενους μήνες.

Την ίδια όρεξη να έχεις και θα συμβάλλεις τα μάλλα...

Link to comment
Share on other sites

φίλε grtopo, sorry αν ακούστηκε κάπως, ειδικά μάλιστα προς εσένα αλλά δεν μπορώ να διαβάζω "θα βελτιωθεί" από πέρυσι.

 

τι είναι αυτά τα οποία συζητάτε επιτέλους και δεν καταλήγετε κάπου τελικά στα κρυφά σεξ-σιονς?

καταρχάς το έχεις ξαναπεί για το κράξιμο.... που το είδες αυτό..?? Στείλε το σε παρακαλώ με π.μ να το δω.

υπάρχει στο cms στο γνωστό thread

Link to comment
Share on other sites

σαν παιδάκι του δημοτικού ρε γαμώτο....

Τεσπα όποιος θέλει να καταλάβει θα καταλάβει...για τους υπόλοιπους απλά καληνύχτα...δε μπορώ να σας βάλω μυαλό βραδιάτικα...

bye παίδες!

Link to comment
Share on other sites

Bρε rigid...

 

Τι να σου πω....

 

Κράξιμο δίχως προτάσεις είναι μια τρύπα στο νερό...

 

Μάζεψε τις προτάσεις σου... Σκόρπιες απο δω κι απο κει δεν λένε κάτι και το ξέρεις...

δεν θα ανοίξω διάλογο μαζί σου

Φάουλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.