Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Γιατί δε δόθηκε κάποια απάντηση στο ερώτημα του μέλους Χάρης;


Leonardo

Recommended Posts

...δε μπορώ να σας βάλω μυαλό βραδιάτικα...
γιατί? είσαι χειρούργος?
Φάουλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
γιατί φάουλ? με όποιον θέλω συζητάω

 

 

έχετε 2 μήνες και μας έχετε το πρώην μέλος στη βιτρίνα. γιατί δεν τον bannάρατε? ε?

 

κοιτάτε να δείτε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αγαπητέ συνάδελφε rigid_joint

τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά

προσπαθήσαμε να κρατήσουμε κάποιο επίπεδο διαλόγου για τον συνάδελφο-μέλος που αποχώρησε

εκτός απο το ότι είναι συνάδελφος ως μέλος του φόρουμ είχε μιά σημαντική παρουσία και συνεισφορά,

σε αυτές τις περιπτώσεις που ξαφνικά αλλάζει δραματικά η εικόνα για το ήθος,την καλλιέργεια και τον χαρακτήρα ενός συναδέλφου-μέλους βεβιασμένες και αυστηρές αποφάσεις κατα κανόνα οδηγούν σε παρατεταμένες προστριβές

τέλος η προαπάθεια για βελτίωση του φόρουμ,δεν σημαίνει ότι το θεωρούμε κακό

αλλά όπως σε όλα πράγματα που λειτουργούν-αποδίδουν η βελτίωση πάντα πρέπει να επιδιώκεται

περιμένω/ουμε την συμμετοχή και συμβολή σου

τα ξαναλέμε

Link to comment
Share on other sites

αγαπητέ ΘΕΟΧΑΡΗ

τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά

προφανώς αλλά δεν μπορεί να περιπλέκονται ΚΑΙ από κωλοτούμπες μελών

Link to comment
Share on other sites

@sundance

 

Δε θέλω να συνεχίσω μία κουβέντα που δεν οδηγεί πουθενά, αλλά επειδή στράφηκες προσωπικά εναντίον μου, οφείλω να σου απαντήσω:

 

Δηλαδή ρε παιδιά του κάνατε και χάρη που τον διαγράψατε από το φόρουμ

Δεν κάναμε κανενός είδους χάρη σε κανέναν και δεν μπορώ να καταλάβω πως το συμπέρανες αυτό!!!!!!

Εκτός αν αυτό ήθελες να συμπεράνεις!

Μίλησα για σεβασμό προς το Χάρη και ότι ικανοποιήθηκε άμεσα ένα αίτημά του!

 

(η όλη αλλαγή είναι ότι γράφει ανενεργός χρήστης και καταγήθηκαν υπογραφή/avatar)?

Αυτές είναι οι αλλαγές που βλέπεις εσύ!

Γιατί πέρα από αυτές, είναι και άλλα στοιχεία που διαγράφηκαν όπως ακριβώς το ζήτησε και τα οποία δεν μπορείς να δεις εσύ!

Και σ΄αυτό πάει η παρατήρηση που έκανα: "ήταν αδύνατον να αγνοήσουμε το αίτημά του!"

Το αίτημά του για διαγραφή όλων των στοιχείων του (που εσύ δεν βλέπεις) και όχι απλά το αίτημά του να τον καταστήσουμε ανενεργό!

 

Υ.Γ. Και το avatar πρέπει να ξέρεις ότι το άλλαξε μόνος του!

 

Οσοι επιθυμούν να διαγραφούν από το φόρουμ, να σπεύσουν να φτάσουν τα 5000 post....

Την ειρωνεία σου την αφήνω ασχολίαστη, απλά δεν την περίμενα από σένα!

Link to comment
Share on other sites

Και στην τελική βρε Sundance είσαι (πιστεύω ακόμα) ο Νο1 στο άνοιγμα θεμάτων προς επίλυση.

Ξέρω ότι τα ποιο πολλά που ρωτάς τα γνωρίζεις.

Αυτά όμως που δεν γνωρίζεις σίγουρα τα έμαθες από εδώ με τον διάλογο.

Θα ήθελες λοιπόν να το καταστρέψεις για τους άλλους που τώρα ανακαλύπτουν το Michanikos.gr.

Αν ναι τότε ας διαγράφεται και το όνομα και να μην βγάζει κανείς άκρη διαβάζοντας τα παλαιά θέματα

Link to comment
Share on other sites

Μια στιγμη γιατι εγιναν πολλες παρανοησεις.

 

Κατ' αρχας ξεκινησα εκφραζοντας ενα προσωπικο παραπονο και επιθυμια (για την διαγραφη και του ονοματος).

 

Όλο αυτο δεν εχει να κανει με τον Χαρη.

 

Απλα επειδη εγινε διαγραφη του λογαριασμου του, θυμηθηκα και αυτο το παλαιοτερο αιτημα μου και το εξεφρασα παλι.

 

Συνεπως δεν κανω συζητηση συσχετιζομενη με την υποσταση του Χαρη σε καμια περιπτωση.

 

 

 

Αγαπητε ηλια,

ποτε και σε καμια περιπτωση δεν στραφηκα εναντιον σου.

 

Όταν γραφεις όμως

 

Σημειώνω και υπενθυμίζω ότι έχει καταστεί ανενεργός κατόπιν δικού του αιτήματος και στα πλαίσια της αναγνώρισης της προαναφερθείσας συνεισφοράς του, ήταν αδύνατον να αγνοήσουμε το αίτημά του!

 

εγω το εκλαμβανω ως 'επειδη το μελος ειχε αξιολογη συνεισφορα λαβαμε το αιτημα του για διαγραφη σοβαρα υπ' οψιν'. Δηλαδη τα μελη με ισχνη συνεισφορα, δεν εχουν και πολλες ελπιδες για εκουσια διαγραφη. Αυτό λοιπόν αντίχησε πολύ προκλητικά στα αυτιά μου...

 

Αν το παρερμηνευσα ζητω συγνωμη, αλλα πιστευω ο μεσος νους αυτο αντιλαμβανεται από την παραπανω διατυπωση σου.

 

Και παλι ομως, δεν σου επιτεθηκα, απλα σχολιασα ισως λιγο υπερμετρα αυτη την δηλωση σου.

 

 

 

Αγαπητε Αρη,

οφειλω πολλα στο michanikos επισης μου οφειλει και αυτο μπολικα.

Καποιοι εδω μεσα με εχετε βοηθησει πραγματικα αφανταστα. Ξερετε ποιοι ειστε.

 

Εχω δηλωσει οτι η γνωση που εχει συγκεντρωθει εδω αποτελει πνευματικη κληρονομια ολων των μηχανικων. Αυτο ειναι αρχη μου και στις αρχες μου προσπαθω να ειμαι πιστος και καθετος.

 

Όμως η περίπτωση που έθεσα μπορεί να τύχει σε καποιον και ειναι ενα σοβαρο θεμα. Βεβαια και ο αντιλογος που παραθεσατε ειναι ισχυρος. Ο καθένας προσπαθει να διαφυλαξει ο,τι μπορει.

 

Το θεμα θεωρειται ληξαν. Δεν εχω κατι με καποιον σε καμια περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Sundance να είσαι σίγουρος ότι αν μιλούσαμε για nickname με ονοματεπώνυμο θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα. (αν μιλούσαμε για σοβαρό θέμα όπως λές)

Ξέρω ότι μιλάς γενικά αλλά θα σου απαντήσω ειδικά ότι το Χάρης δεν λέει τίποτα.

Με το ίδιο σκεπτικό το ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ κάτι πάει να φανερώσει.

Το ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ ίσως και να μπορούσε να αλλάξει σε σκέτο ΑΡΗΣ χωρίς να χαλάσει κανένας διάλογος. Να αλλάξει τελείως αποκλείεται.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε ηλια,ποτε και σε καμια περιπτωση δεν στραφηκα εναντιον σου......................................................................απλα σχολιασα ισως λιγο υπερμετρα αυτη την δηλωση σου.

Δεκτό, το κατανοώ.

Εξήγησα αναλυτικά όμως τι είπα και κυρίως τι εννοούσα.

 

Το θεμα θεωρειται ληξαν.

Και από μένα.

 

Δεν εχω κατι με καποιον σε καμια περιπτωση.

Ούτε εγώ φυσικά μαζί σου.

Συνεχίζω να σε εκτιμώ!

Link to comment
Share on other sites

γιατί φάουλ? με όποιον θέλω συζητάω
Ναι βρε rigid, αλλά δεν χρειάζεσαι να είσαι και τόσο επιθετικός ...Φάουλ είναι ο τρόπος.

Αν το πάμε έτσι, εσύ μη μου μιλάς, εγώ δεν σου μιλώ, μαζί δεν μιλάμε και δεν μιλάμε σε άλλους, οι άλλοι δεν μας μιλάνε, αλλά δεν θα μιλάνε και μεταξύ τους και άφησέ τα Πολυχρόνη που δεν γίναμε Ευζώνοι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.