Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γιατί δε δόθηκε κάποια απάντηση στο ερώτημα του μέλους Χάρης;


Leonardo

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ για την ενδιαφέρουσα απάντηση! Αν θέλεις, σε παρακαλώ πολύ διέγραψε την τελευταία προταση στο post σου καθώς θεωρώ την προσωπική αυτή άποψη off topic!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Leonardo και λοιποί:

Η περίπτωση Χάρης είναι μια ιδιάζουσα περίπτωση.

Σίγουρα δεν είναι ένα απλό μέλος.

Όποιος έχει ψυχολογίσει την διαδυκτιακή του προσωπικότητα θα διακρίνει έναν άνθρωπο σοβαρό πάντα τεκμηριωμένο και με επιχειρήματα.

 

Η παρουσία του εδώ είναι καταλυτική και ένα μεγάλο μέρος της ανάπτυξης οφείλεται στις δικές του προσπάθειες.

Έχοντας ως φόντο το μούδιασμα που δημιούργησε σε όλους μας η δημιουργία του emichanikos και πόσο μάλλον η αποτυχία του έχει κάνει πάρα πολλούς πιστέψτε με να αναθεωρήσουν για τα προγραφόμενα μου.

 

Διαθέτουμε κάποιο χρόνο για τη γενικότερη τακτοποίηση του φόρουμ.

Ήδη μεγάλο ποσό απο την ενέργεια και τον χρόνο μας έχει αναλωθεί χωρίς βεβαίως την θέλησή μας για αυτή την άτυπη κόντρα που οι περισσότεροι έχετε δει πως και απο ποιόν κατευθύνεται.

Άρα λοιπόν μην περιμένετε αντανακλαστικά νευρικού συστήματος καθότι ούτε ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα τηρούμε ούτε και αυτά που παραθέτει το πρώην μέλος Χάρης είναι ιδιαίτερα σοβαρά κατα τη προσωπική μου άποψη.

Πιστέψτε με οτι εγω μπορεί να είμαι λίγο αποστασιοποιημένος αλλά υπάρχουν μέλη που νιώθουν προδομένα και αδικημένα.

 

Και προκειμένου να προστατέψουμε την ιδιωτικότητα και την γαλήνη του μέλους Χάρης προτιμήθηκε τα θέματα να τεθούν υπο διαχείρηση και να βρεί ο καθένας την ψυχραιμία του,

τώρα αν ο σκοπός επετευχθει αυτό δεν το ξέρω, είναι ευθέως ανάλογο με το πείσμα και την επιμονή του ανθρώπου.

Αυτά απο μένα.

Link to comment
Share on other sites

Leonardo και λοιποί:

Έχοντας ως φόντο το μούδιασμα που δημιούργησε σε όλους μας η δημιουργία του emichanikos και πόσο μάλλον η αποτυχία του

 

το emichanikos έκλεισε για λόγους που εγώ δεν κατάλαβα αλλά δεν θεωρώ ότι απετυχε...

Link to comment
Share on other sites

To emichanikos δεν απέτυχε. Και όσοι το λένε αυτό είναι απλά άσχετοι. Το πρόβλημα του emichanikos είναι "ο ένας και μοναδικός ιδιοκτήτης του" ο οποίος πραγματικά εκπλήσσομαι που έχει ακόμη μούτρα και εμφανίζεται.

 

Ας δώσει πρώτα "ο ένας και μοναδικός ιδιοκτήτης του" τις απαντήσεις για τις πράξεις του και μετά ας πάρουν οι άλλοι σειρά. Μέχρι τότε ας μας αφήσει ήσυχους

Link to comment
Share on other sites

To emichanikos δεν απέτυχε. Και όσοι το λένε αυτό είναι απλά άσχετοι. Το πρόβλημα του emichanikos είναι "ο ένας και μοναδικός ιδιοκτήτης του" ο οποίος πραγματικά εκπλήσσομαι που έχει ακόμη μούτρα και εμφανίζεται

Ε τότε ναι είμαι άσχετος. Ευχαριστώ.-

Link to comment
Share on other sites

Μπαρούτι μυρίζω...εγώ λέω άλλο το θέμα eMichanikos, άλλο το θέμα που έκανε post o Χάρης (Αν και δεν το βρίσκω σωστό και επιτυχημένο...). Ειδικά στην Ελλάδα η κείμενη νομοθεσία για το internet είναι αόρατη έως ανύπαρκτη. Επίσης άλλο το intrnet, άλλο το forum, άλλο το e-shop, άλλο το e-bay κ.ο.κ. Ειδικά στην Ελλάδα η νομοθεσία για τα παραπάνω δεν υπάρχει απλά.

Link to comment
Share on other sites

...

...

Ας δώσει πρώτα "ο ένας και μοναδικός ιδιοκτήτης του" τις απαντήσεις για τις πράξεις του και μετά ας πάρουν οι άλλοι σειρά. Μέχρι τότε ας μας αφήσει ήσυχους

 

Δυστυχώς έχουμε φτάσει σε σημείο να βγαίνει να απαιτεί να κάνει φασαρία και να δημιουργεί εντυπώσεις εκείνος που θα έπρεπε να βγεί και να εξηγήσει τι απέγιναν τα προσωπικά στοιχεία τα τηλέφωνα (τα οποία ήταν απαραίτητα για να πραγματοποιηθεί η εγγραφή) , οι αριθμοί μητρώου ΤΕΕ και ΕΕΤΕΜ των 1000 μελών , και τι τύχη είχαν οι άπειρες ώρες ενασχόλησης σε αυτό από τη στιγμή που εν μία νυκτί 4000 περίπου posts βυθίζονταν στο έρεβος.

 

Δεν πειράζει . Συνηθισμένο να βγαίνει και κάνει θόρυβο και να δημιουργεί εντυπώσεις εκείνος που πρέπει να σωπαίνει λόγω των δικών του πεπραγμένων..

 

Αυτά.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά στην Ελλάδα η νομοθεσία για τα παραπάνω δεν υπάρχει απλά.

 

Διαφωνώ.

 

http://dide.flo.sch.gr/Plinet/Nomothesia-Internet/Nomothesia-Internet.html

 

Υπάρχει νομοθεσία,μάλιστα υπάρχει κ ο νόμος που επικαλέστηκε το μέλος Χάρης.Απλά το συγκεκριμένο παράδειγμα ΔΕΝ ΥΠΑΓΕΤΑΙ στις διατάξεις του.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.