Μετάβαση στο περιεχόμενο

Kύκλωμα απατεώνων εξαπατά μηχανικούς, με την υπόσχεση ανάθεσης έργων


chrispan

Recommended Posts

Πες τους κι εσύ ότι χρειάζεσαι ένα μικροποσό π.χ. 5.000,00 € για να αποδεσμευσεις και καλά τα ποσά που θα σου ζητήσουν...

Χε χε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Καλημέρα!μια ανάλογη εμπειρία είχα και go με μια ναυτιλιακή εταιρία η οποία για να μου παραδώσει τα σχέδια κλπ ζήταγε 80.000 ευρώ. Ύστερα από έρευνα μου στην πολεοδομία δεν βρέθηκε καν οικοδομική άδεια και δεν προχώρησα άλλα θέλει πολύ προσοχή στους απατεώνες!

Η συγγραφή δε που μου δώσαν να την μελετήσω για ένα έργο τις τάξης των 22.000.000,00 ήταν 6 σελίδων...(στην έκτη θα μπαίναν οι υπογραφές)...

Κάποια στιγμή θα την ανεβάσω μην την πατήσει κάνεις...

Σάς ευχαριστώ!

 

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

 

Παρατήρηση: Τα Greeklish απαγορεύονται. Αν δεν μπορείτε να τα αποφύγετε, διαβάστε τι μπορείτε να κάνετε ΕΔΩ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα θελει πολυ προσοχη..Και ειδικα αυτη την περιοδο που η οικοδομη ειναι σε υφεση οι μηχανικοι ακουγοντας ενα μεγαλο ποσο ειναι πιο ευκολο να πεσουν στην παγιδα!Ας ελπισουμε οτι δεν θα ακουσουμε αλλο παρομοιο περιστατικο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.