Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Quiz μισθός


Rem Grwthy

Recommended Posts

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι....Λοιπόν ξεκίνησα σε μια εταιρία και μπήκα στη μισθοδοσία της εταιρίας.

 

Ξεκίνησα ως εργαζόμενος 18 Μαρτίου και στις 30 μου έδωσε τον ανάλογο μισθό για αυτές τις μέρες.. Επίσης μου έδωσε το αντίστοιχο δώρο Πάσχα (το οποίο το πήρα υποτίθεται 1 βδομάδα μετά τους άλλου γτ δεν είχαν τελειώσει ακόμα τα χαρτιά μου). Μου έδωσε 2 αποδείξεις πληρωμής: μία για τον ανάλογο μισθό και μια για το ανάλογο δώρο.

 

Καταρχήν τα χρήματα που μου βάλανε στην τράπεζα είναι μόνο αυτά της μίας απόδειξης. Και κάνω την εξής σκέψη: Μήπως μέσα στη μία απόδειξη που με πληρώσανε περιλαμβάνεται και το Πάσχα που αναγράφεται στην άλλη απόδειξη. Ή μήπως δεν μου το έχουν βάλει ακόμα γτ δεν το έδωσαν παράλληλα με τους άλλους όπως εξήγησα και είναι θέμα λογιστικό???

Τι γίνεται??

 

Για να λυθεί αυτή η απορία, μπορείτε να μου πείτε για αυτές τις συγκεκριμένες μέρες, αν παίρνω σαν μηνιαίο μισθό x χρήματα, πόσα θα πρέπει να πάρω??Διότι δεν ξέρω πως υπολογίζοντα, ποιες μέρες μετράνε και ποιες όχι...Εγώ δουλεύω 5ήμερο..

 

Όποιος μπορεί να βοηθήσει τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Και Καλή Ανάσταση σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.