Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Recommended Posts

Δεν ανοίγουν τα σχέδια που είχαν δημιουργηθεί.

Από την άλλη το πρόγραμμα χρησιμοποιείται κανονικά για νέες μελέτες και τα σχέδια ανοίγουν σε αυτές.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοίγουν τα σχέδια που είχαν δημιουργηθεί.

Από την άλλη το πρόγραμμα χρησιμοποιείται κανονικά για νέες μελέτες και τα σχέδια ανοίγουν σε αυτές.

Δεν είναι ετσι φίλε μου . Εμένα μου ζητάει κωδικούς τους οποίους δεν μου δίνει ηλεκτρονικά κι έτσι δεν ανοίγει το πρόγραμμα .

 

Απο την άλλη , ακόμη κι αν είναι έτσι όπως λες , είναι δυνατό να μην μου δίνει πρόσβαση σε δική μου πνευματική ιδιοκτησία ;

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε περίπτωση έχεις δίκιο. Από πότε συμβαίνει αυτό;

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδω και δέκα μέρες περίπου .

 

Βέβαια , για να είμαι ακριβοδίκαιος , σήμερα μετά απο τηλεφωνική μου επικοινωνία μου έδωσαν κωδικούς τηλεφωνικά , ενημερώνοντάς με οτι μετά το τέλος του έτους δεν θα μπορώ να κάνω ούτε αυτό .

 

Κι επαναλαμβάνω . Για προγράμματα και κλειδιά πληρωμένα και χωρίς να απαιτώ κανενός άλλου είδους υποστήριξη ή αναβάθμιση .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν η έκδοση 5.6.0.14 του τέκτονα μπορεί να εγκατασταθεί σε laptop με windows 8?  ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση. Παίζει κανονικά η 5.6.0.14 και στα windows 10? γιατί είπαν σε συνάδελφο και αγόρασε την τελευταία έκδοση με την αιτιολόγηση ότι στα windows 10 θα έχει πρόβλημα

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν έχω πρόβλημα. Κάποια στιγμή πριν δύο χρόνια, στον παλιό μου υπολογιστή, ενώ δούλευε, μετά από μια αναβάθμιση των win 10, σταμάτησε να λειτουργεί και αναγκάστηκα να το περάσω σε έναν άλλο με win 7.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Υπάρχουν άτομα που χρησιμοποιούν το ΤΕΚΤΟΝ σαν κύριο σχεδιαστικό πρόγραμμα; Για μικρές άδειες, αυθαίρετα ψάχνω πρόγραμμα που να βγαίνει δουλειά εύκολα.

Η άλλη λύση που σκέφτομαι είναι archicad αλλά λίγο που το δούλεψα νομίζω είναι για μεγάλες δουλειές.

Κάποιος που να το χρησιμοποιεί θα βοηθούσε...

 

Αν είσαι Μηχανικός βάλε την ειδικότητα στο προφίλ σου

Didonis

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.