Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Windows 7 και συμβατότητα


parist43

Recommended Posts

...

Τεσπα, για να μην το κουράζουμε άλλο,

 

Πολύ το κουράσαμε ήδη αγαπητέ φίλε - εδώ και μια δυό μέρες - που ο @parist43 μας ενημερώνει ότι καλύπτεται από τα προγράμματα που δουλεύει στον από 6ετίας υπολογιστή του και εμείς αναρωτιόμαστε για το πως και γιατί και διότι.

 

Παρακαλώ η συζήτηση να συνεχιστεί - αν υπάρχει κάτι ουσιαστικό - πάνω στο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 150
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τοτε λογικα θα πρεπει να τρεχει το odos6 στα win7 32 ,γιατι οταν δημιουργηθηκε ετρεχε στα windows 2000.απο την εταιρεια μου ειπαν οτι δεν τρεχει ,ομως ενας συναδελφος μου ειπε οτι τρεχουν.πρεπει βεβαια να βαλω μια παραλληλη απο cpi (καπως ετσι μου ειπαν)

για να βρισκει το HASP

ΥΓ τελικα οταν προσπαθησεις ολα γινοντε.ενα προγραματακι dos που ειχα τρεχει μια χαρα διοτι κατεβασα το dosbox(ας ειναι καλα ο sdim που μου το ειπε).στο τελος ,θα τρεχουν ολα μια χαρα.με λιγη προσπαθεια ακομα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eνα αλλο προβλημα που παρουσιαζεται ειναι η ασυμβατοτητα του Αcrobat reader 7.γνωριζει κανεις τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Παρη ελπιζω να το εκανες εγκατασταση απο το site της Adobe . Τα περισσοτερα απο τα free download που βλεπεις ειναι γεματα ιους. Γενικη συμβουλη : Παντα κατεβαζουμε απο τα επισημα site για να μην τρεχουμε μετα....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.