Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Windows 7 και συμβατότητα


parist43

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 150
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλύτερα να έχεις και εσύ κάποιο antivirus στον υπολογιστή. Υπάρχουν αρκετά δωρεάν προγράμματα. Έχει ένα και η Microsoft το οποίο προσφέρει δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Το on-line του con-x στον υπολογιστη το εχω.κανει και σκαναρισμα στους δισκους κλπ κλπ.δεν με προστατευει απο τους ιους των downloads?

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ προστατεύει. Αν κάνει και σκανάρισμα στους δίσκους τότε είσαι καλυμμένος. Απλώς δεν είχα ποτέ αυτό το λογισμικό προστασίας και δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

ειναι της F-secure .συνδρομητικο.εχει ενα επιπλεον κοστος σε καθε λογαριασμο του ΟΤΕ.και εγω πιστευω οτι κατι θα κανει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εγώ εχω intel core i5 64-bit και windows 7 home premium και θέλω να βάλω το autocad 2009. Το xp mode δεν μπορώ να το κατεβάσω λόγο των home premium.Τι μπορώ να κάνω????

Link to comment
Share on other sites

Το xp mode δεν μπορώ να το κατεβάσω λόγο των home premium.Τι μπορώ να κάνω????

 

Προτείνω να αναβαθμίσεις σε Win 7 Professional με χρήση του Anytime Upgrade:

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Upgrade-to-another-edition-of-Windows-7-by-using-Windows-Anytime-Upgrade

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αρχικά καλησπέρα σε όλους. Πρόκειται για το πρώτο μου post και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.

 

Έχω στον υπολογιστή τα windows 7 home premium με ram 3GB και θέλω να εγκαταστήσω τα προγράμματα auto cad 2005(ή 2009),arcgis9.3 και erdas αλλα προσπάθησα και δεν τρέχουν. Κάτι διάβασα σε προηγούμενα post για το windos xp mode.

 

Υπάρχει περίπτωση να τρέξουν αν το εγκαταστήσω?

 

Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη σε όσους έχουν ακούσει ξανά παρόμοιες ερωτήσεις απλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.