Μετάβαση στο περιεχόμενο

Windows 7 και συμβατότητα


parist43

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 150
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντί για το Outlook express έχουν το windows mail, το οποίο αντικαταστάθηκε με την σειρά του με το windows live mail

http://download.live.com/wlmail

 

Εναλλακτικά δοκίμαε και το Thunderbird, είναι και αυτό δωρεάν και το φτιάχνουν οι ίδιοι που φτιάχνουν τον firefox.

http://el.www.mozillamessaging.com/el/thunderbird/

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση παλι.παραληλη θυρα δεν εχει τελικα ο υπολογιστης.υπαρχει κατι που να μπαινει σε σειριακη η σε usb και να βγαινει σε παραλληλη?

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω κατι πιο απλο-απο την μια θα μπαινει στο usb και απο την αλλη θα ειναι εξοδος παραλληλης.καλα μπορει να ειναι και πολυ κουφο αυτο που λεω,αλλα κατι τετοιο ευκολο ψαχνω.διαφορετικα θα στειλω τα hasp της παραλληλης και θα πω να μου δωσουν κλειδι usb.

η εστω απο σειριακη σε παραλληλη.

Link to comment
Share on other sites

μολις ανακαλυψα οτι τα WINDOWS 7 δεν εχουν outlook expres.οποτε τι κανουμε?

Υπάρχει αυτό που έχουν τα Vista αλλά είναι απενεργοποιημένο. Θες να το ενεργοποιήσεις?

Δεν έχει hacking η διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

τελικα αναρωτιεμαι μηπως να βαλω Windows 98.ειναι το μονο που τρεχει ολα τα προγραμματα μου ειτε ειναι σε dos ειτε σε windows.ουτως η αλλως δουλευω με ΑCAD 2002.γιατι αραγε να εχω windows 7?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.