Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Fespa και αναβάθμιση σε EC


sundance

Recommended Posts

Μολις πήρα την LH και μου είπαν 1600€ ΕΚ2-ΕΚ8 και 1500€ για pushover..απαράδεκτοι!Άλλα προγράμματα της αγοράς είχαν ήδη ενσωματωμένους τους ΕΚ..αλλά τι κάνεις τώρα..αλλάζεις πρόγραμμα?

 

#177

Απλά αδιαφορείστε και πρός θεού μην κάνετε καμία βεβιασμένη κίνηση για αναβάθμιση. Θα πέσει η τιμή..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ας περιμένουμε..άλλωστε απ'ότι έχω καταλάβει δεν έχει επισημοποιηθεί ακόμα η υποχρεωτική εφαρμογή των ΕΚ..αλλά ήθελα να ενημερωθώ απο πρώτο χέρι για να έχουμε κάτι απτό στα χέρια μας και όχι φημολογίες. Άντε να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Παρ΄όλα αυτά τους είχα ρωτήσει επανηλειμμένως για κάποια πρόβλεψη κόστους και πάντα απαντούσαν γύρω στα 1000Ε!

 

Τώρα το πως τα 1000 έγιναν 1600, δεν ξέρω.

 

Σίγουρα υπερβολική τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να δώσουμε τόσα, ναι είναι μια πολύ καλή λύση όπως και άλλες. Και γιατί να μην το κάνουμε? με τόσες δουλειές δηλ. μας τρέχουν τα χιλιάρικα απ' τα πατζάκια μας....

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να γίνει αυτό που προτείνει ο acnt παρακαλώ να ανοιχθεί νέο θέμα και ας παραμείνει το παρόν ως έχει σε σχέση με το Fespa.

 

ilias

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.