Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Είναι δυνατόν; ADSL με 20 ΧΩΡΙΣ πάγιο σε γραμμή ΟΤΕ;


nikosxeng

Recommended Posts

Εγω εβαλά Forthnet ADSL και τηλεφωνο, χωρίς γραμμή ΟΤΕ. Για το πρωτο εξαμηνο ειχε προσφορά 15 ευρώ το μηνα, ενω μετά διαμορφώνεται στα 25 ευρώ το μηνα. Το συγκεκριμενο πακέτο δεν ειχε δωρεάν τηλεφωνήματα, αλλά δεν με νοιαζει αφού οτι κανω το κανω από το κινητο. Προς το παρόν δεν εχω κάποιο πρόβλημα

(Α, και δωρεαν το ασυρματο ρουτερακι)

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι διαφημιση ξεδιαφημιση στο internet η Forthnet ειναι με διαφορα ο καλυτερος παροχέας απο την εποχη των 28kbps. Εγω τωρα εχω ανοιχτο συμβολαιο μονο ιντερνετ 24Mbit και μου δινει 20+ το βραδυ. Απο φιλους ακουω οτι δινει 17-18 σταθερα. Ειχα κανει το λαθος παλιοτερα και ειχα βαλει ενα χρονο triple play απο τον ΟΝ. Απαραδεκτη εξυπηρετηση, ο εξοπλισμος ολο προπληματα και οταν διεκοψα ενω ειχα πληρωσει 95Ε για ενεργοποιηση και εξοπλισμο μου τον ζητησαν πισω...

Link to comment
Share on other sites

ειπώθηκε η απάντηση "λόγω δεσπόζουσας και παλιότερα μονοπωλιακής θέσης". πως θα έμπαιναν νέοι παίκτες όταν αυτός είχε εκατομμύρια μέτρα καλώδια, εκατομμύρια συνδρομητές κ.λπ.?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.