Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Υπάρχουν δουλειές για μηχανικούς;


tektonas80

Recommended Posts

Συνάδελφοι θα ήθελα να ξέρω πως τα πάτε εσείς με τις δουλείες? Και τι εννοώ, έχετε γενικά δουλείες ή μόνο εγώ δυσκολεύομαι αυτό το καιρό καθότι και νέος στο επάγγελμα. Όλοι έτσι αρχίσατε? Γιατί έχω αρχίσει να απογοητεύομαι και να σκέφτομαι να φύγω από αυτή τη χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Να βγεις στα καφενεια να μοιρασεις καμια καρτουλα..... μη περιμενετε ολοι τον πελατη στο γραφειο.

Link to comment
Share on other sites

καλα οποιος καθεται γραφειο να χτυπησει το τηλεφωνο καλα κρασια.

 

φιλε tektonas80 κινητοποιησου.

 

τηλεφωνα παντου, γνωστους, φιλους, παλιους γνωστους, παλιες γκομενες, συγγενεις, λαμογια, συνεργατες, αφεντικα, συμφοιτητες, να μαθει οσο το δυνατον περισσοτερος κοσμος οτι εισαι παρων και ετοιμος για μαχη.

 

επισης να βγαινεις το βραδυ, ολες οι μεγαλες δουλειες στο ελλαδισταν απο βραδυνες γνωριμιες εχουν γινει κατα τη γνωμη και εμπειρια μου. καρτα ΠΑΝΤΑ μαζι σου, ακομη και στο παρκο με τα παιδια, και στο τζογκιν και στο μπασκετακι.

 

βαλε στο κολπο και γκομενα, γονεις και φιλους να καταλαβουν οτι ψαχνεις για δουλειες και να σε εχουν στο μυαλο τους για τους δικους τους γνωστους.

 

κινητοποιησου.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τα κάνω αυτά και κάρτες μοιράζω και έρχομαι σε επαφή με όλους. Όσο για βραδινές εξόδους μάλλον περιορισμένα. Εδώ το τσμέδε δεν προλαβαίνω να πληρώνω.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε μην απογοητεύεσαι, όλοι είναι σε δύσκολη κατάσταση πλέον.. εδώ μεγάλες εταιρίες και είναι στα πρόθυρα κλεισίματος.

Υπομονή και προσπάθεια για το καλύτερο δυνατό 1-2 χρόνια, μέχρι να δούμε τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Και όταν εξαντληθεί η υπομονή και δεν αντέχουμε άλλο τι θα κάνουμε; Θα πουλήσουμε ό,τι έχουμε και δεν έχουμε μόνο και μόνο για να εξοφλήσουμε τις καθυστερημένες εισφορές του ΤΣΜΕΔΕ; Η υπομονή τελείωσε. Χρειάζονται κινήσεις πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.