Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λογαριασμός στην Εθνική Τράπεζα για την κατάθεση των αμοιβών


Recommended Posts

Δεν ήταν χοντράδα της υπαλλήλου μεμονωμένα. Είναι οργανωμένο το έγκλημα. Σε πολλές ΕΤE το ζητάνε. Στη δική μου μάλιστα περίπτωση η υπάλληλος μου είχε αρχικά πει 500ευρώ και η διευθύντρια τη διόρθωσε οτι είναι 750ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν χοντράδα της υπαλλήλου μεμονωμένα. Είναι οργανωμένο το έγκλημα. Σε πολλές ΕΤΑ το ζητάνε. Στη δική μου μάλιστα περίπτωση η υπάλληλος μου είχε αρχικά πει 500ευρώ και η διευθύντρια τη διόρθωσε οτι είναι 750ευρώ!

 

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

Μαζεύουν από παντού λεφτα!!!! Από όπου μπορούν!!!! Τα χρειάζονται για να τα δώσουν πάλι σε εμας, είτε σε πιστωτικές με επιτόκια 10-15% είτε σε δάνεια με ανάλογα επιτόκια!!!

Είναι το σύστημα τους. Είναι οργανωμένοι σε αυτό. Ξέρουν τι κάνουν!

#@!$@#$@#$!@%$@#%$!@&*%$^%%@#%

 

Εμένα μου ζήτησαν για την πιστωτική, την οποία την χρησιμοποιώ μόνο για internet και την ξεχρεώνω άμεσα, για συνδρομή!!! 60E. Μόλις τους ξέχεσα μου την χάρισαν!

ΧΑΧΑΧΑ

Του χρόνου θα την ακυρώσω! Υπάρχουν και χωρίς συνδρομη

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα καταλαβατε οτι ο καθενας κοιταζει πως θα κοροιδεψει και θα κλεψει;

 

Ειτε ειναι τραπεζα, ειτε ειναι τεχνιτης, ειτε ειναι ο μαναβης. Τα πραγματα εχουν σφιξει αγρια και οι περισσοτεροι δεν πανε με το σταυρο στο χερι. Μαλιστα εχουν πιασει το αλλο ακρο.

 

Εγω δηλαδη ειμαι βλακας που οταν θελω να αγορασω κατι ή να κανω μια δουλεια ρωταω; Οχι μονο εναν. 2,3,4. Ρωταω, κρινω, αποφασιζω. Αυτη ειναι η δυναμη του καθενα.

 

Οσο πιο υποψιασμενος εισαι τοσο πιο δυσκολα σε πιανουν κοτσο. Εταιριες και οργανισμοι σε εξαπατουν "πολιτισμενα". Μεμονομενα ατομα σε εξαπατουν με πιο "πρωτογονο τροπο".

 

Το οπλο του καθενα μας απεναντι σε αυτα ειναι η ευστροφια και η αντιληψη μας. Αυτα που προσπαθουν να σου στερησουν με την παιδεια ως εχει τωρα αυτη. Προσπαθουν να σε κανουν ρομποτακι. Για να εισαι του χεριου τους. Και να τους ψηφιζεις ξανα και ξανα. Για να σκυβεις το κεφαλι. Για να μην εχεις βουληση.

Link to comment
Share on other sites

γιατί ΠPEΠEI να ειναι η εθνικη τραπεζα και οχι άλλες τράπεζες? Tο μονοπωλειακό καθεστός πίστευω πως εχει αντκατασταθεί....

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, γιατί όχι η Τράπεζα Αττικής που είναι η τράπεζά μας.

 

καλά δεν γίναμε και ιδιοκτήτες της !!

 

Ας μην μιλήσω για το που πάνε τα κέρδη και πως.

Link to comment
Share on other sites

Απ' τη στιγμή που το ασφαλιστικό ταμείο μου (ΤΣΜΕΔΕ) είναι κάτοχος μεγάλου ποσοστού των μετοχών της αισθάνομαι ότι ένα κομμάτι της μου ανήκει.

Απ' τα κέρδη της επωφελείται το ΤΣΜΕΔΕ άρα και εγώ.

Αντιθέτως απ' τις καταθέσεις σε μια άλλη τράπεζα το μόνο όφελος που προκύπτει υπέρ μου είναι μέσω της φορολογίας και μόνο των κερδών της τράπεζας.

Συνεπώς, καλύτερα να καταθέτω στην Αττικής παρά σε όποια άλλη τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.