Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αμοιβή τεχνικού ασφάλειας


bill

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Προσπάθησε να επικοινωνήσεις με κάποιον από τους εισηγητές που αναφέρονται στο παρακάτω έγγραφο. Ίσως βρεις κάποια ανταπόκριση από εκεί.

http://www.elinyae.gr/el/lib_file_upload/ELINYAE%20TEYXOS%2030.1180708128021.pdf

Επίσης ίσως να βρεις κάτι και εδώ.

https://www.stae.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ πολύ..εστειλα email κι ελπιζω να μ απαντησουν! Μου κανει εντυπωση πως δε κυκλοφορει καποια προτυπη με τοοσα ξενοδοχεια.

Link to comment
Share on other sites

... [για να μην χαθεί η συνεισφορά αρχείου της Melissa] στο forum, ως αρχείο το ανεβάζω στα downloads μαζί με πηγές κινδύνου σε διάφορες άλλες κατηγορίες (κομμωτήρια, κρεοπωλεία, εστιατόρια κλπ) εδώ.

Edited by georgegaleos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Συνάδελφοι καλησπέρα! Υπάρχει κάτι ιδιαίτερο που πρέπει να προσεχθεί από εναν ΤΑ σε θέατρο χωρητικότητας 100 ατόμων με 7 άτομα προσωπικό; εκτός απ'τήν εκτίμηση κινδύνου υπάρχει κάτι άλλο που θέλει προσοχή; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Οικοδομικο εργο με προσωπικο περιπου στα 100ατομα.

Ποσες ωρες απαιτειται να απασχολειται ο ΤΑ ετησιως?

 

Ισχυει οτι διαβαζω εδω?

http://www.texnikosasfaleias.gr/default.asp?ypd=222

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλησπέρα και καλή Σαρακοστή

ξανανοιγω το θέμα των αμοιβών του τεχνικού ασφαλείας.... μου ζητήθηκε απο μικρή( 12 άτομα ) βιομηχανία χρωμάτων προσφορα για τεχνικός ασφαλείας 

εργάζομαι πάνω σε άλλες επιχειρήσεις ως τεχνικός ασφαλείας αλλά σε τέτοιου είδους επιχειρηση που είναι και Α κατηγορίας επικινδυνοτητας δεν έχω δουλέψει

Υπάρχει κάποιος να μου πει ποσο παίζει η ώρα πάνω κάτω για τέτοιου είδους επιχειρήσεις? στην Κρητη είναι η επιχείρηση

εγω παίρνω 10-15 ευρώ την ώρα ανάλογα την επιχειρήση, εκτός από κάποιες άλλες που θεωρω επικίνδυνες που παίρνω 25-30

Edited by asxetos222
Link to comment
Share on other sites

συνάδελφε η ώρα μάλλον δεν παίζει......

Κάνε προσφορά αυτό που θεωρείς σωστό για το χρόνο απασχόλησης σου και τα άμμεσα ή έμμεσα έξοδα. Οι τιμές που δίνουν κάποιοι "συνάδελφοι" είναι πέρα από τα όρια της κοινής λογικής.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα μας φαγανε δυστυχως...

Βαζει ο εργοδοτης τεχνικος ασφαλειας στο ιντερνετ και του βγαζει κατι τιμες 150 και 200 ευρω το χρονο...και μετα γκρινιαζουν που τους δινουμε παραπανω τιμες. Μου λεει η λογιστρια απο μια αλλη επιχειρηση γιατι ειμαι τοσο ακριβος; της λεω ελα να αναλαβεις εσυ τι ευθύνες αν χτυπησει ο αλλος στη δουλεια και μετα που το καταλαβε μου λεει εχεις δικιο...

Καλο θα ηταν να τα συζηταμε μεταξυ μας για να υπαρχει ενα επιπεδο τιμων....

Θεωρω παντως για τετοια βιομηχανια τα 20 την ωρα για 25 ωρες το χρονο αξιοπρεπη τιμη

Edited by asxetos222
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.