Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ποδηλατώντας στη δουλειά, ξεχάστε τα μηχανοκίνητα


agior

Recommended Posts

Πότε θα πάμε εκδρομή στην Πάρνηθα; Ψήνομαι κι εγώ να έρθω. Πρέπει να έρθουμε μόνο οι μηχανικοί ή μπορούμε να έρθουμε οικογενειακώς;

Link to comment
Share on other sites

Κεφτεδάκια;;;; Πωωωω τι μου θύμισες;;; Παραλία με κεφτέδες και αυγά βραστά. Παιδιά πείτε ημερομηνίες και ώρες επειδή οι μηχανικοί είμαστε ΚΑΙ ποδηλάτες με κεφτέδες ή χωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα πάμε εκδρομή στην Πάρνηθα; Ψήνομαι κι εγώ να έρθω. Πρέπει να έρθουμε μόνο οι μηχανικοί ή μπορούμε να έρθουμε οικογενειακώς;

 

Όταν λες "οικογενειακώς" εννοείς και με παιδιά; Τι ηλικίες; Το λέω διότι αλλάζει το πράγμα (Και οι ώρες πρέπει να αλλάξουν και η απόσταση και οι προβλέψεις για φαγητό κλπ..)

 

Για να δούμε συμμετοχές πρώτα και βλέπουμε...

 

Κύριε των δυνάμεων μήπως να ασχολούσουν με την δευτέρα παρουσία που όλοι περιμένουμε διότι η ενασχόληση στο ποδηλατικό thread χωρίς να έχεις ποδήλατο μόνον ως ενόχληση μπορεί να εκληφθεί...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα μουρλάρα φίλο που αγόρασε ένα ποδήλατο Fuji με €3500. Πηγαίνει Λυκόβρυση-Λουτράκι-Λυκόβρυση, δηλαδή 170 χλμ!!! για πλάκα.

 

Δύο φορές την εβδομάδα φαντάζομαι.Μία να πάει και μία να έρθει :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για Πάρνηθα-Βασιλικά;

 

Όταν λες Βασιλικά εννοεί τα Βασιλικά Ευβοίας (για να έρθω με την κούρσα καθότι μιλάμε για πολύ χιλιόμετρο Πάρνηθα - Βασιλικά Ευβοίας)

ή τα Βασιλικά στο Τατόι (για να ετοιμάσω το mountain)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.