Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα "Ρύθμιση" της CivilTech


bou

Recommended Posts

οκ..

Κι εγω το civil εχω αλλα συνδρομη δεν πληρωνω..

Στην τελικη (χοντρικα) αν δεν πληρωσεις 3-4 χρονια συνδρομη αγοραζεις ξανα το προγραμμα με τα ιδια λεφτα.. Νομιζω οτι ειναι πολυ υψηλη η τιμη της συνδρομης, ισως και του προγραμματος βαση των σημερινων ανταγωνιστικων προγραμματων..

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου οτι υποβαλλει και το xml των αμοιβων, οταν αυτο θα ενεργοποιηθει..ε???

 

Τα εχουν κανει πλακακια με το ΤΕΕ...δεν υπαρχει αυτο...

 

Βασικα 275Ε για ενα excelοφυλλο......ΕΛΕΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως στό ΤΕΕ αλλά και το αντίστοιχο στο ΥΠΕΚΑ για την περαίωση πράγμα όμως που έχει υποχρέωση η πολεοδομία.;)

Link to comment
Share on other sites

εδω κοψαμε τους καφεδες απο τον γρηγορη και τα εβερεστ και χτυπαμε στο σακουλακι απο τα σουπερ μαρκετ στο εργοταξιο και θα δωσουμε τα ευρωπουλα ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

βρε παιδιά σιγα τον υπολογισμό που θέλουμε και πρόγραμμα

 

σου δίνει και την ΤΖ κάθε περιοχής;;;

 

Πήγα σήμερα σε παρουσίαση. Ναι έχει Τ.Ζ. Το καλό είναι ότι έχεις μαζεμένες καρτέλες για όλους τους πελάτες και κάτι άλλο που μου άρεσε είναι ότι συνδέεται σε παράθυρο μέσα στο πρόγραμμα στη σελίδα του ΤΕΕ και ό,τι αλλαγή κάνεις κάνει update στο έργο του ΤΕΕ.

Προσφορά μέχρι τη Δευτέρα 150+φπα που πιστεύω ότι είναι πολύ καλή η τιμή απ'το να μπλέκω με excel+εντυπα++++ για κάθε πελάτη.

Edited by Jonous
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.